Szampon na wszy – który wybrać?

Szampon na wszy - który wybrać?

Istotne jest, aby kupić najbardziej niezawodny produkt do zapobiegania wszy. Oznacza to unikanie tanich i niskiej jakości produktów i kupowanie tylko tego, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz. Jakość i niezawodność są ze sobą ściśle powiązane, a dobry szampon do płukania wszy będzie działał przez wiele miesięcy. Jednak niektóre produkty mogą zawierać nowe i ulepszone funkcje. Czytaj dalej, aby odkryć najlepszy szampon wszy dla swoich potrzeb. Poniżej wymieniono kilka ważnych punktów do rozważenia przy zakupie szamponu wszy – ten cytat pochodzi bezpośrednio z serwisu Klinika Urody Estetycznej.

Nix vs Rid

Jeśli martwisz się o wszy, prawdopodobnie słyszałeś o produkcie o nazwie Nix. Zawiera on ten sam aktywny składnik co Rid: permetrynę. Oba produkty zawierają tę substancję chemiczną, która zabija wszy i ich jaja. Jednak wszy mogą być odporne na pyretryny. Z tego powodu w badaniu z 2016 roku stwierdzono, że 98 procent wszy było odpornych zarówno na pyretrynę, jak i permetrynę. Jakie są więc różnice między tymi dwoma produktami?

Spinosad vs Fairy Tales Rosemary Remedy

Między Fairy Tales Rosemary Remed a szamponem przeciw wszom Spinosad istnieje wiele różnic. Spinosad jest miejscowym pedikulidem, który został zatwierdzony przez FDA do leczenia wszy głowowych i ich jaj. Lek ten jest uważany za bezpieczną alternatywę dla konwencjonalnych metod nit-combing i jest bezpieczny, gdy jest stosowany zgodnie z zaleceniami. Zaleca się, aby dzieci i dorośli stosowali leczenie co siedem dni, jeśli mają historię wszy lub ich włosy są konsekwentnie pokryte martwymi wszami lub jajami.

Cetaphil cleanser

Używanie produktu oczyszczającego, takiego jak Cetaphil cleanser for lice, to prosty i skuteczny sposób na pozbycie się wszy z włosów. W przeciwieństwie do ostrych chemikaliów znajdujących się w komercyjnych szamponach i odżywkach na wszy, ten środek czyszczący nie ma toksyczności i jest w 96% skuteczny. Należy nałożyć go na wilgotne lub suche włosy, a następnie pozostawić na 2 minuty przed zmyciem. Używając grzebienia o drobnych zębach, usuń nadmiar produktu, a następnie spłucz jak zwykle. Powtarzaj ten proces przez siedem do czternastu dni.

Przeczytaj:  Gdzie umieścić kosmetyki do kąpieli podczas lotu samolotem

Spinosad

Szampon Spinosad jest lekiem przeciw wszom pochodzącym z bakterii glebowych, który zabija wszy i ich jaja. Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę. Jest skuteczny w leczeniu wszy i ich jaj, ale jest drogi i zalecany tylko dla dzieci powyżej sześciu miesięcy. Jest on również dostępny w formie miejscowej. Aby użyć miejscowego szamponu spinosad, wstrząśnij butelką przed użyciem i nałóż niewielką ilość na suche włosy i skórę głowy. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pozostaw zabieg na dziesięć minut.

Nix

Jeśli szukasz najlepszego szamponu przeciw wszom, nie szukaj dalej niż Nix Ultra All-in-One Super Lice Shampoo. Zabija wszy głowowe, ich jaja, a nawet trudne do zabicia Super wszy! Jest to #1 zalecane przez pediatrów leczenie wszy i jest specjalnie opracowany, aby zabić te trudne do zabicia szkodniki. Unikalna formuła szamponu jest również specjalnie zaprojektowana dla Super Lice, które rozwinęły odporność na wiele innych sposobów leczenia wszy.

Bajki

Aby pomóc w zapobieganiu wszom, spróbuj użyć szamponu lub odżywki z rozmarynem. Ten szampon nie tylko utrzyma wszy na zewnątrz, ale także pozostawi Twoje włosy wspaniale pachnące. Szampon jest klinicznie udowodnione, aby zapobiec wszy. Zawiera również składniki organiczne, takie jak cytronella, drzewo herbaciane i lawenda, a także jojoba i rumianek, które nawilżają i łagodzą. Możesz przeczytać więcej opinii o szamponie Fairy Tales dla wszy i zamówić swój już dziś!

Podobne:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top