Impreza w stylu PRL – jaki strój przygotować

Impreza w stylu PRL - jaki strój przygotować

Planujesz imprezę w stylu PRL? Jaki strój powinieneś przygotować? Oto kilka wskazówek. W zależności od miejsca, możesz chcieć założyć strój kąpielowy lub suche ubrania. Dopasowane akcesoria i ubrania są niezbędne. Jeśli impreza odbywa się przy basenie, załóż strój kąpielowy, który pozwoli Ci się wygodnie poruszać. Ważne jest również, aby wybrać strój kąpielowy, który pasuje do nastroju imprezy. Jeśli masz na sobie swój zwykły kostium kąpielowy, pamiętaj o kupieniu osobnego z wyższym wycięciem i niższym wycięciem.

Artykuł zrealizowany przy wsparciu serwisu lovelywedding.pl

Akcesoria

Dopełnij swoją garderobę w stylu PRL akcesoriami z linii Ralph Lauren. PRL był oficjalnym dostawcą strojów dla Drużyny USA podczas Olimpiady w Londynie w 2012 roku. PRL posiada licencję od Komitetu Olimpijskiego Stanów Zjednoczonych na używanie znaków handlowych USOC i symboli olimpijskich – cytat ten jest rezultatem analiz redakcji serwisu . Loga obu firm pokrywają się tak bardzo, że trudno odróżnić jedną od drugiej. Oprócz swoich rozpoznawalnych marek, PRL tworzy również produkty dla innych sportowców i drużyn.

Dress code

W przypadku uczestniczenia w imprezie PRL, często obowiązuje dress code. Niektórzy goście ubierają się, podczas gdy inni nie. Poniżej znajdują się ogólne zasady dotyczące dress code’u na imprezach PRL. Zachęcamy gości do zapytania swoich gospodarzy o dress code przed pójściem na imprezę. Upewnij się, że wszyscy, którzy mają zamiar uczestniczyć w imprezie, zgadzają się na dress code przed jej rozpoczęciem. Oto przewodnik po poszukiwaniu dress code’ów i zakupach idealnego stroju.

Podobne:

Przeczytaj:  Czy warto wykonać inspekcję mieszkania przed jego kupnem na rynku wtórnym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top