Utwardzacz paznokci Herome Nail Hardener Extra Strong

26 Paź 2017 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Porady

Herome Nail Hardener Extra Strong to odżywka – utwardzacz paznokci o pojemności 10 ml, w profesjonalnym wydaniu. To dwutygodniowa intensywna kuracja odżywiająca i wzmacniająca paznokcie.

Innowacyjny i nagradzany produkt

Dzięki innowacyjności produktów firma Herome zdobyła uznanie i sławę na światowym rynku kosmetycznym. Również odżywka Extra Strong to produkt innowacyjny, cieszący się dużym uznaniem wśród użytkowniczek i profesjonalistów w dziedzinie stylizacji paznokci. Odżywka szybko i ekstremalnie poprawia stan paznokci, które stają się wyraźnie mocniejsze i twardsze, nie rozdwajają się i nie łamią. Do tego preparat poprawia wzrost paznokci i ma bardzo wygodną aplikację. Nakłada się go za pomocą pędzelka długości 1,5 cm, który pozwala na dokładne rozprowadzenie lakieru. Z kolei nakrętka w kształcie ściętego na końcu stożka świetnie nadaje się do odsuwania skórek.

intensywna odżywka do paznocki

okazje.info.pl

Preparat polecany jest dla osób ze szczególnie zniszczonymi i słabymi paznokciami, których stan nie uległ znacznej poprawie po kuracji słabszymi preparatami, jak np. Herome Nailhardener Strong. Preparat pozwala na osiągnięcie efektów poprawy stanu płytki paznokcia już po czternastu dniach regularnego stosowania. Przed każdym użyciem opakowanie należy wstrząsnąć, nałożyć jedną warstwę preparatu na paznokcie pierwszego dnia i kolejną dnia następnego, trzeciego dnia usunąć obie warstwy preparatu i wszystkie powyższe czynności powtórzyć w kolejnych dniach, przez okres dwóch tygodni. Po tym czasie należy przejść do stosowania preparatu Herome Nailhardener Strong, dla podtrzymania efektu, jednak nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu jako bazy bądź zewnętrznej warstwy nakładanej na lakier. Taką dwutygodniową kurację można przeprowadzać maksymalnie dwa razy w roku. Preparat najlepiej nakładać wieczorem, tuż przed pójściem spać, nie myjąc rąk mydłem po nałożeniu preparatu, bo może to osłabić jego działanie. Produkt zawiera dopuszczalne ilości formaldehydu.