Ranking termoopakowań dziecięcych wg Okazje.info

10 Paź 2017 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Porady

Termoopakowanie to bardzo przydatny produkt, który sprawdzi się w chłodniejsze dni jesienne czy zimowe, zapewniając napojom dla dzieci, a w tym przygotowanemu wcześniej mleku, odpowiednią temperaturę w podróży czy na spacerze. W rankingu popularności takich akcesoriów, pierwsze miejsce zajął produkt marki BabyOno – opakowanie termiczne Basic w zestawie z pojemniczkiem na smoczek, sprzedawane w cenie około 26 zł.

Termoopakowanie BASIC 603 BabyOno 

 

termoopakowanie baby ono

okazje.info.pl

Termoopakowanie wraz z pojemnikiem na smoczek to doskonały i funkcjonalny zestaw na spacery, wyjazdy i do codziennego użytku dla mamy i maluszka. Nowoczesna kolorystyka i ciekawy design pozwalają na dopasowanie zestawu do posiadanego wózka dziecięcego czy torby podróżnej do wózka. Wewnętrzny materiał termoopakowania, w zależności od potrzeb, pozwala utrzymać wyższą lub niższą temperaturę płynu lub pokarmu. Dzięki temu znaczne spowolniony jest procesu stygnięcia lub nagrzewania. Opakowanie na smoczek, ułatwia utrzymanie smoczka w czystości, gdy go odkładamy, np. chcąc podać dziecku picie czy jedzenie. Zawsze będzie pod ręką i zachowany w czystości. Ergonomiczny kształt i zapięcie sprawiają, że opakowanie wraz ze smoczkiem mogą być przypięte w dowolnym miejscu aby być zawsze pod ręką. Termoopakowanie jest miękkie i lekkie, a zamknięcie na zamek błyskawiczny umożliwia szybki i łatwy dostęp do wnętrza.

Dostępne dla wszystkich butelek!

Termoopakowanie jest dostosowane do wszystkich dostępnych na rynku butelek standardowych oraz większości butelek szerokootworowych i słoiczków. Oba produkty są wyposażone w wygodny uchwyt zapinany za pomocą rzepa. Umożliwia to przypięcie go do wózka lub torebki, czy też przewieszenie przez dłoń. Ułatwia to przenoszenie opakowania oraz dostęp do jego zawartości. W zależności od temperatury wyjściowej płynu czy pokarmu, ale również warunków atmosferycznych, utrzymuje temperaturę nawet do trzech godzin, jednak należy pamiętać, że nie jest to produkt mogący zastąpić termos. Wymiary pojedynczego opakowania to wysokość 22 cm i szerokość 14 cm.