Samochodowy podgrzewacz do butelek BabyOno 2 w 1

02 Wrz 2017 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Polecane

Lato to czas, w którym często jeździmy w podróż, w tym także w podróż z najmłodszymi dziećmi. Jeśli nie karmimy niemowlaków piersią, w takiej wyprawie przyda nam się przenośny, samochodowy podgrzewacz do butelek BabyOno 2 w 1. Wystarczy, że wymieszamy w butelce potrzebne składniki i podłączymy urządzenie do gniazdka zapalniczki, a w kilka chwil nasza pociecha będzie mogła się cieszyć ciepłym posiłkiem.

BabyOno 2 w 1 – niezastąpiony w podróży

Podgrzewacz BabyOno 2 w 1 to urządzenie w pełni bezpieczne, gdyż wyposażono je w termostat zabezpieczający przed przegrzaniem. Po odłączeniu od zasilania produkt pełni również funkcję termoopakowania, które utrzyma właściwą temperaturę pokarmu przez dość długi czas. Ułatwieniem w transporcie są z kolei paski umieszczone na zewnętrznej części podgrzewacza, które pozwalają na łatwe przytwierdzenie go do torby czy wózka. To znakomity produkt dla każdego rodzica. Sprawdzi się nie tylko podczas długich, ale równiez i krótkich wycieczek. Dodatkowo można podpiąć podgrzewacz do gniazdka praktycznie każdego samochodu i raczyć dziecko ciepłym mlekiem niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. 

Co więcej: powyższy produkt pasuje również do większości dań kupowanych w słoiczkach, więc będziesz mogła w nim podgrzać zarówno mleko, jak i obiadek czy deserek. Jeśli chodzi o design, do wyboru dostajemy wersje bordowo-szarą w białe kropki, zielono-granatową w białe kropki, błękitno-szarą w białe kropki. Każda kosztuje około pięćdziesięciu złotych. To wydatek, który z pewnością opłaci się każdemu rodzicowi! To również znakomity pomysł na prezent.