Pogrubiająca mascara do rzęs Natural Origin

27 Sie 2017 | Autor: | Kategoria: Inspiracje, Kosmetyki

Chcesz mieć rzęsy niczym Hollywoodzka gwiazda? To proste! Użyj tylko mascary Natural Origin stworzonej przez Physicians Formula. Dzięki niej Twoje delikatne włoski w jedną krótką chwilę pogrubią się aż pięciokrotnie! Dodatkowo rzęsy będą też zalotnie podkręcone, żaden mężczyzna już nigdy więc nie przejdzie obok Ciebie obojętnie! Dodatkowo maskara została zamknięta w bardzo stylowym, ładnie wyglądającym opakowaniu, które od razu nawiązuje do tego, że produkt jest w pełni organiczny. 

Pogrubienie razy 5

Mascara Natural Origin, dzięki dołączonej do niej szczoteczce, rozczesuje drobne włoski od samej ich nasady po końce. Po nałożeniu mamy pewność, że nie zostaną na rzęsach grudki, włoski nie skleją się, a sam kosmetyk w kilka chwil po nałożeniu nie rozmaże się czy nie rozkruszy. A dodatkowo będziemy miały pogrubione rzęsy aż pięciokrotnie! Wspaniała szczoteczka precyzyjnie podkręca i pogrubia nasze rzęsy nadając nam spojrzenia, od którego inni nie oderwą swojego wzroku! To po prostu maskara, którą warto mieć w swojej kosmetyczce.

Warto także podkreślić że składniki, z których wykonano opisywaną mascarę, są w stu procentach pochodzenia naturalnego, a aż siedemdziesiąt procent nich jest wprost organicznego pochodzenia. Mamy więc pewność wykonania produktu ze składników najwyższej klasy. Do tego dodajmy poczucie, że dbamy o środowisko naturalne, a kosmetyku będziemy używać z pełną przyjemnością. Postaw na organiczny tusz, który sprawdzi się w kazdej sytuacji!