Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających Nature Moi

21 Sie 2017 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Porady

Nature Moi to szampon do włosów cienkich i przetłuszczających z cytryną i prowansalskim tymiankiem, o pojemności 250 ml. Charakteryzuje go delikatna formuła odświeżająca i oczyszczająca włosy bez ich obciążania.

Oczyszczanie i odświeżanie włosów bez obciążania

Delikatna formuła szamponu oczyszcza, odświeża i nie obciąża włosów, a dzięki zastosowaniu kosmetyku pasma stają się lekkie, miękkie i puszyste oraz dobrze się układają. Nie stają się przy tym przesuszone i matowe, tylko pięknie lśnią. Nie powoduje on również przyklapnięcia włosów i ich nie obciąża, za to tonizuje skórę głowy i pomaga dzięki temu zapobiegać nawracającym problemom z przetłuszczaniem się włosów. Szampon posiada piękny, świeży zapach, który może kojarzyć się z wakacjami. Po zastosowaniu szamponu, warto jako uzupełnienie użyć również odżywki z tej samej serii Nature Moi. Formuła szamponu nie zawiera SLS, silikonów i parabenów. W jako skład wchodzi ponad 96 % naturalnych składników.

szampon do włosów cienkich

okazje.info.pl

Dodatkowo jest to biodegradowalna, neutralna dla fauny i flory formuła, oparta na organicznych składnikach z różnych regionów Francji. Dostosowane zostały one do konkretnych rodzajów włosów i skóry głowy – każda z wersji posiada szampon oraz odżywkę, dodatkowo serie do włosów farbowanych oraz zniszczonych zostały wzbogacone o maski. Szampon należy aplikować na dłoń, a następnie masować włosy i skórę głowy do uzyskania piany. Po spłukaniu szamponu i lekkim osuszeniu włosów należy nałożyć odżywkę z tej samej serii produktów Nature Moi.