Samoopalacz Lancaster Self Tan Beauty In Shower

08 Sie 2017 | Autor: | Kategoria: Pielęgnacja, Porady

Lancaster Self Tan Beauty In Shower to samoopalacz o pojemności 200 ml. Obecnie panie nie mogą narzekać na brak kosmetyków o wysokiej jakości i bardzo efektywnym działaniu. Na polskim rynku mamy dostęp do wielu luksusowych marek, które cieszą się zasłużoną renomą na całym świecie. Jedną z nich jest popularna firma Lancaster oferująca asortyment o zróżnicowanym charakterze, w tym także doskonałe preparaty samoopalające.

Doskonałe kosmetyki do opalania i pielęgnacji skóry

Priorytetem jeśli chodzi o kosmetyki samoopalające powinna być ich zdolność nie tylko do barwienia skóry, ale również do jej pielęgnacji. Z kosmetykami Lancaster Self Tan Beauty In Shower z pewnością pozwolą na zadbać o należyty wygląd i koloryt skóry, która będzie prezentować się pięknie i zdrowo. Kosmetyki samoopalające tej marki świetnie rozprowadzają się po skórze, dzięki czemu uzyskana opalenizna jest równomierna i bez smug. 

preparat do samoopalania

okazje.info.pl

Samoopalający balsam pod prysznic, który w jedną minutę, dzień po dniu, nadaje skórze złocisty odcień. Jednolitą, naturalnie wyglądającą opaleniznę wyczarujemy w trakcie wieczornej kąpieli. Błyskawiczna aplikacja w trakcie codziennego prysznica, zagwarantuje skórze naturalnie wyglądającą, długotrwałą i legendarnie złotą opaleniznę, ponieważ dzięki innowacyjnej technologii balsam działa podczas kąpieli. Łatwa i przyjemna aplikacja oraz wyjątkowa formuła sprawia, że zaraz po użyciu można się ubrać. Dzięki opatentowanej technologii Tan Color Adapt możemy swobodnie kontrolować intensywność opalenizny, stopniowo uzyskując coraz bardziej pogłębiony odcień. Dzień po dniu skóra staje się złocista i pełna blasku, a powstała opalenizna jest jednolita i naturalna. Technologia Dopasowywania Koloru Opalenizny gwarantuje równomierny kolor, a ekstrakt z Wody Kokosowej zapewnia właściwy poziom nawilżenia skóry.