Elektryczne frezarki do stóp

02 Sie 2017 | Autor: | Kategoria: Porady, Uroda

Pedicure to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, który pozostawia nasze stopy nie tylko pięknymi i estetycznymi, ale również zdrowymi. Nie musimy za każdym razem chodzić do salonu kosmetycznego, żeby wykonać profesjonalny zabieg. Możemy bowiem użyć elektrycznych frezarek – pilników do stóp, które możemy kupić na Okazje.info.

RIO BEUTY 60 SECOND PEDI

Jest to luksusowy pedicure znanej angielskiej marki RIO – elegancki elektroniczny pilnik pielęgnacyjny do usuwania zrogowaciałego naskórka stóp w warunkach domowych. Z profesjonalnym zestawem RIO 60 Second Pedi Hard Skin Remover usuniemy z łatwością odciski oraz suchą i zgrubiałą skórę stóp. Wystarczy jedna minuta pedicure dziennie, aby stopy stały się gładkie i delikatne. Elektroniczny pilnik idealny jest zarówno dla kobiecych, jak i męskich stóp, dzięki odpowiedniej ziarnistości wałka złuszczającego. Jest łatwy i bezpieczny w obsłudze i ma dwa stopnie prędkości regulowane przełącznikiem. Ma też wygodny sposób czyszczenia przy użyciu szczoteczki oraz możliwość wymiany wałka złuszczającego. Zasilany jest bateriami – trzy baterie AAA. Sprawdź także depilatory dostępne tutaj: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/depilatory/

frezarka do stóp

okazje.info.pl

Pilknik elektryczny do stóp PP10 od Eldom 

Elektryczny pilnik do stóp to urządzenie stworzone z myślą o tym, aby wygładzić suchą, szorstką i zrogowaciałą skórę na stopach. Unikalna rolka szlifierska zastosowana w urządzeniu, pokryta jest mikroziarenkami i obraca się o 360 stopni z dużą szybkością, co pozwala na delikatne i skuteczne wypolerowanie twardego, poszarpanego naskórka na piętach. Elektryczny pilnik do stóp PP10 działa szybciej, jest łatwiejszy i bezpieczniejszy w użyciu niż standardowe urządzenia, które wymagają stałego tarcia w celu osiągnięcia wyników. Jest to produkt wielokrotnego użytku -gdy głowica obrotowa zostanie zużyta, wystarczy ją wymienić na nową.

frezarka do stóp

okazje.info.pl