Lodówka turystyczna Camry CR8065

09 Lip 2017 | Autor: | Kategoria: Dla domu, Porady

 Lodówka turystyczna Camry CR8065 to wygodny sposób na zachowanie świeżości produktów podczas podróży oraz wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do lodówki tradycyjnej, a mamy gniazdo zasilania 12V (np. w samochodzie) lub gniazdko sieciowe prądu o napięciu 230 V. 

Nie tylko chłodzenie

Camry CR8065 to lodówka turystyczna wyposażona w dużą komorę chłodzącą o pojemności aż 24 litrów, której wymiary to wysokość 34 cm, długość 32 cm i szerokość 22 cm. Komfort użytkowania urządzenia gwarantuje możliwość skorzystania z przełącznika grzanie-chłodzenie, co oznacza, że dzięki zastosowanemu układowi termoelektrycznemu poza schładzaniem możemy również podgrzać zawartość do temperatury 65 stopni Celsjusza. Maksymalna temperatura chłodzenia wynosi aż 20 stopni Celsjusza poniżej temperatury otoczenia. Wprowadzony system nadmuchu powietrza z dodatkową cyrkulacją wewnątrz zdecydowanie zwiększa z kolei wydajność chłodzenia. Lodówkę możemy podłączyć do gniazda sieciowego 230 V lub do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V.
Idealna w podróży, na plaży, kempingu.

lodówka turystyczna camry

okazje.info.pl

Lodówka turystyczna CR8065 doskonale spisze się w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu – wystarczy podłączyć urządzenie na kilka godzin, aby się schłodziło, a następnie w celu utrzymania niskiej temperatury należy umieścić w nim wkład mrożący. Dzięki specjalnej izolacji termicznej lodówka przez długi czas będzie schładzała napoje oraz utrzymywała świeżość produktów. Specjalny schowek na kable zapewnia bezpieczne przechowywanie przewodów. Model CR8065 posiada wygodny uchwyt ułatwiający jego przenoszenie oraz wygodną uchylną pokrywę. W komplecie są również dwa dwumetrowe kable do podłączenia lodówki do gniazda sieciowego lub gniazda zapalniczki w samochodzie.