Sandały Geox Baby Sand Strike – dla żądnych przygód

19 Cze 2017 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Nowości

Jeśli twój syn jest żądny przygód, a do tego kocha motywy związane z dzikim zachodem – pokaż mu sandały Sandały Geox Baby Sand Strike. Malec pokocha je za niepowtarzalny design a ty – za nowoczesność technologiczną zapewniającą bezpieczeństwo chodzenia Twojej pociesze. Czy może być lepsze połączenie?

Dziecięce sandałki od Geox

Z dzikim zachodem omawiane sandałki łączy motyw szeryfa i jego gwiazdy, który z pewnością przyciągnie uwagę niejednego chłopca. Dodatkową atrakcją dla dzieci są diody ulokowane w bocznych częściach cholewek, które fenomenalnie mrugają podczas chodzenia czy biegania – wszyscy koledzy będą ich zazdrościć Twojemu smykowi! Plusem dla maluchów są też zapięcia na rzepy, z pomocą których szybko samodzielnie zdejmą i założą one sandałki – a przecież wszystkim rodzicom chodzi o to, by ich dziecko było jak najbardziej samoobsługowe.

Wewnątrz buta znajdziemy materiał z siateczki pozwalający małym stópkom na jeszcze lepsze oddychanie, a jednocześnie odpowiednio sztywne ich trzymanie. Wkładka natomiast zrobiona jest z miękkiej, wytrzymałej skóry, gwarantującej komfort i wygodę każdemu aktywnemu chłopcu. Jeśli chodzi o podeszwę, idealnie przylega ona do podłoża, a dodatkowo zastosowano w niej nowoczesna technologię Respira, która zapewnia świeżość i higienę małych butków poprzez usuwanie z nich na bieżąco zapachu potu i nadmiaru wilgoci.