Najpopularniejszy preparat na włosy, skórę i paznokcie według Okazje.info

25 maja 2017 | Autor: | Kategoria: Uroda, Zdrowie

Doppelherz kwas hialuronowy 25 mg w kapsułkach (30 kapsułek w opakowaniu) to preparat – suplement diety, który w rankingu popularności preparatów na włosy, skórę i paznokcie porównywarki cen Okazje.info zajął pierwsze miejsce. 

Zastosowanie Doppelherz kwas hialuronowy 25 mg

Kwasu hialuronowy to substancja endogenna, która wypełnia przestrzeń międzykomórkową naskórka oraz łączy włókna kolagenowe, dzięki czemu ciało pozostaję jędrne i odpowiednio elastyczne. Kwas ten posiada też właściwości wiążące wodę w organizmie, chroniąc skórę przed nadmiernym przesuszeniem i utratą gęstości oraz jest głównym składnikiem płynu maziowego odpowiadającego za prawidłowe funkcjonowanie mięśni i stawów. Zawartość kwasu hialuronowego w organizmie z biegiem lat stopniowo maleje. Dlatego należy go uzupełniać – preparat Doppelherz kwas hialuronowy 25 mg zapewnia dzienne zapotrzebowanie, utrzymując właściwy poziom kwasu hialuronowego w organizmie. Produkt jest bezpieczny dla alergików – nie zawiera glutenu i laktozy. 

kwas hialuronowy w kapsułkach

okazje.info.pl

Efekty działania preparatu

Codzienne stosowanie kwasu hialuronowego od Doppelherz zapewnia odpowiednią podaż kwasu hialuronowego, a to z kolei zapewnia utrzymanie prawidłowej wilgotności skóry, zapobiegając utracie przez nią elastyczności oraz jędrności.  Chroni też przed przesuszeniem skóry, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry oraz hamuje przedwczesne starzenie się skóry. Należy przyjmować codziennie jedną kapsułkę, popijając odpowiednią ilością płynu. Producentem preparatu jest Queisser PHARMA.