Fluid idealne dopasowanie jasny beż Total Look Bielenda

16 maja 2017 | Autor: | Kategoria: Kategorie, Kosmetyki

Chcesz szybko i skutecznie ukryć niedoskonałości skóry na twarzy? Marzy ci się idealny, równomierny makijaż, który podkreśli wszystkie zalety Twojej urody? Poznaj fluid idealne dopasowanie jasny beż Total Look Bielenda, któy od dziś stanie się Twoim niezastąpionym przyjacielem. Ukryje on pierwsze oznaki starzenia się cery, małe zmarszczki, zmiany spowodowane zmęczeniem i niedospaniem, ślady trądziku, niezbyt głębokie blizny oraz zbyt płytko położone naczynka krwionośne. Brzmi bosssko!

Dlaczego wizażystki kupują fluid idealne dopasowanie jasny beż Total Look Bielenda?

Powyższe zalety są ważne, ale dodać trzeba do nich na przykład niezwykle komfortową aplikację kosmetyku, łatwe i równomierne rozsmarowywanie się go potwarzy. Oczywiście podkreślmy także doskonałe adaptowanie się do światła dziennego oraz sztucznego, wygładzanie skóry nie tylko na twarzy, ale także na szyi i dekolcie oraz błyskawiczne ukrywanie wszelakich niedoskonałości wymienionych powyżej.

Spytacie pewnie o cenę tego niesamowitego kosmetyku. Marka Bielenda na szczęście nie należy do bardzo drogich. Za tubkę mieszczącą dokładnie trzydzieści gram fluidu zapłacimy w internecie zaledwie trzynaście złotych. Niestety do tego należy doliczyć koszty dostawy, więc jeśli mamy blisko dobrą drogerię, to może lepiej w niej zrobić zakupy dodając kilka złotych do ceny produktu, gdyż dostawa może wyjść nieco drożej.