Elektryczny laktator w przystępnej cenie – DRCARE DC-FIDI 2.0

30 Kwi 2017 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Porady

DRCARE DC-FIDI 2.0 to inteligentny elektryczny laktator, w pełni zautomatyzowany, idealny dla każdej mamy karmiącej. Dzięki niemu możliwe jest szybkie i komfortowe odessanie mleka, z możliwością indywidualnego dostosowania siły ssania do swoich potrzeb. Laktator imituje swoją pracą ssanie przez niemowlaka.

Naturalne odciąganie pokarmu

Wykorzystana w laktatorze technologia Phase Expression sprawia wrażenie karmienia dziecka. Posiada również tryb nocny, dzięki wbudowanej latarce z powodzeniem można korzystać z urządzenia po zmroku. Laktator posiada łatwą do utrzymania w czystości, zdejmowaną, masującą nakładkę wykonaną z przyjaznego dla skóry materiału. Laktator elektryczny DRCARE umożliwia skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku. Ssanie odbywa się w czterech trybach – pierwszy i drugi odwzorowują szybkie ssanie dziecka stymulujące wypływ pokarmu z piersi. Trzeci to tryb naturalny imitujący wolne ssanie, natomiast czwarty to tryb szybki odwzorowujący mocne i głębokie ssanie. Urządzenie posiada wskaźnik LED pokazujący moc ssania. Pracuje bardzo cicho, pozwala zatem na pełny relaks w czasie odciągania pokarmu. Jest kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia i przechowywania pokarmu.

laktator elektryczny

okazje.info.pl

Laktator jest zasilany na dwa sposoby – sieciowo i bateryjnie, co pozwala na jego używanie nie tylko w domu, ale również w podróży. Po odciągnięciu mleka możemy nałożyć na butelkę smoczek i od razu podać dziecku posiłek.
W zestawie znajdują się dwa pojemniki na mleko o pojemności 180 ml i buteleczka o pojemności 120 ml. Sprzęt jest intuicyjny w obsłudze i bardzo łatwy w montażu. Do zestawu dołączony jest pokrowiec.