Ektryczne urządzenie masujące Beurer MG 100 Metal Pro Line

02 maja 2017 | Autor: | Kategoria: Dla domu, Zdrowie

Beurer MG 100 Metal Pro Line jest ektrycznym urządzeniem masującym,  wyposażonym w lampę podczerwieni. Mozna go kupić na Okazje.info, aby zafundować sobie i bliskim skuteczny, dobroczynny masaż do samodzielnego wykonania.

Dobroczynne działanie masażu

Masaż może mieć działanie odprężające lub pobudzające. Są też chętnie stosowane w przypadku napięcia mięśni, dolegliwości bólowych i zmęczenia. Jest to urządzenie przeznaczone do użytku osobistego, nie jest urządzeniem medycznym. Masażer ręczny Beurer MG 100 jest przeznaczony do masażu pojedynczych części ludzkiego ciała. Włączając urządzenie za pomocą przycisku rozpoczynamy program startowy. W razie potrzeby za pomocą przycisku Speed możemy zwiększyć lub zmniejszyć prędkość masażu – każde naciśnięcie to jeden poziom w górę lub jeden poziom w dół.

masażer brauer

okazje.info.pl

Do wyboru jest pięć poziomów prędkości. Naciskając przycisk „Programs” można wybrać spośród trzech różnych programów masażu z ustawioną odgórnie prędkością masażu. Są to program Relax – relaksujący masaż falowy, Vital – energiczny masaż pulsacyjny, Active – głęboko działający masaż pulsacyjny. W przypadku każdego programu masażu można włączyć ogrzewanie podczerwienią, naciskając przycisk Heat. Urządzenie należy poprowadzić jedną lub dwiema rękami do obszaru ciała, który ma być masowany. Możliwe jest masowanie w pozycji stojącej, siedzącej lub leżącej siebie lub innej osoby. Po użyciu przez maksymalnie 15 minut należy wyłączyć urządzenie i pozostawić do ochłodzenia. Urządzenie należy przechowywać w suchym miejscu. Waga urządzenia to 1740 g, a jego wymiary to 160 x 150 x 450 mm. Maksymalny pobór mocy to 20 W.