Piękne zaproszenia na komunię od Belarto

10 Kwi 2017 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Porady

Pierwsza Komunia Święta to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego Katolika. Przyjęcie tego sakramentu poprzedzone jest wielomiesięcznymi przygotowaniami, nauką prawd i modlitw, czyli przede wszystkim przygotowaniami duchowymi. Przychodzi jednak moment gdy o uroczystym dniu Pierwszej Komunii Świętej chcemy powiadomić najbliższe nam osoby i wówczas pojawia się kwestia komunijnych zaproszeń. Piękne modele z możliwością personalizacji posiada w swojej ofercie Belarto, którego produkty kupimy m.in. na Okazje.info.

Zaproszenia komunijne

Zaproszenia mogą być przygotowane jako produkt do samodzielnego odręcznego uzupełnienia lub też zadrukowane w dowolny sposób, z opcją personalizacji czyli nadruku imion i nazwisk zapraszanych gości. Przygotowany również zostanie projekt graficzny z dwiema kompleksowymi poprawkami, a na koniec całego procesu zaproszenia są konfekcjonowane. Przykładem produktu sprzedawanego przez Belarto jest zaproszenie „Z wiankiem”, numer 727002KS. Zaproszenie na Komunię Świętą wykonane zostało z eleganckiego, metalicznego papieru z pięknym motywem wianka z kwiatów bzu.

zaproszenie na komunię świętą

okazje.info.pl

Posiada dołączoną wstążkę, która jest docięta do odpowiedniego rozmiaru. Do zaproszenia dołączona jest dopasowana rozmiarem koperta w kolorze białym lub na życzenie – elegancka z metalicznego papieru. Wymiary zaproszenia to 14,5 cm x 14,5 cm. Druk jest doskonałej jakości. Takie zaproszenie będzie odpowiednie zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Z pewnością wyróżnia je oryginalna forma, kwadratowy kształt i piękne soczyste barwy nadrukowanych kwiatów bzu.