Na wypadające włosy – ampułki Seboradin

31 Mar 2017 | Autor: | Kategoria: Porady, Uroda

Wiele osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, może być dotkniętych silną i długotrwałą utratą włosów. O ile w przypadku panów łysina tak nie dziwi, chociaż dla właściciela może być problemem, o tyle w przypadku pań, jest to zdecydowanie powazniejszy problem natury estetycznej, ponieważ włosy kobiece są uważane za jeden z podstawowych atutów determinujących damska urodę.

Na wypadające włosy – Seboradin Forte w ampułkach

Jest to zestaw czternastu ampułek, po 55 ml każda, które  przeciwdziałają wypadaniu włosów zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, w stanach silnej i długotrwałej utraty włosów. Pierwsze efekty pohamowania procesu łysienia są widoczne już po trzech do sześciu tygodni. W efekcie działania ampułek, wypadanie włosów ulega zahamowaniu, przyspieszony też zostaje ich odrost. W efekcie używania ampułek, poprawia się mikrokrążenie w skórze głowy, cebulki włosów zostają odżywione i wzmocnione, przez co włosy są mocniejsze i pobudzone do odrostu. Aktywne składniki w preparacie zawartym w  ampułkach to witaminy z grupy B, ekstrakt z papryki i drzewa cytrusowego,
ekstrakt z chmielu, ekstrakt z żeń-szenia, witamina H oraz wyciąg z drzewa oliwnego. Ampułki należy nanosić na skórę głowy, wmasowywać około dwóch minut i nie spłukiwać.

ampułki przeciw wypadaniu włosów

okazje.info.pl

Masaż głowy jest szczególnie zalecany, ponieważ poprawia ukrwienie skóry sprawiając, że substancje aktywne odżywią, wzmocnią mieszki i cebulki włosów. Zaleca się stosowanie codziennie, niezależnie od częstotliwości mycia włosów na suche lub umyte i wysuszone ręcznikiem włosy, najlepiej wieczorem. Przeciwwskazaniem do stosowania ampułek są ostre stany zapalne skóry głowy. Zaleca się stosowanie ampułek na noc, ponieważ w nocy przepuszczalność skóry jest większa, substancje aktywne zawarte skuteczniej docierają do mieszka włosowego i stymulują odrost włosów. Preparat nie obciąża i nie skleja włosów. Dla najlepszych efektów należy przeprowadzić pełną kurację z użyciem szamponu i maski Seboradin przeciw wypadaniu włosów, przez okres minimum trzech miesięcy.