Elizabeth Arden 5th Avenue w kilku odsłonach

26 Mar 2017 | Autor: | Kategoria: Uroda

Elizabeth Arden 5th Avenue to kultowe już zapachy dla pań. Perfumy występują w kilku odsłonach – w różnych nutach zapachowych. Elizabeth Arden 5th Avenue to jeden z klasyków w kolekcji Elizabeth Arden – swoją premierę miał w 1996 roku. Jego nazwa pochodzi od nazwy ulicy, na której powstał pierwszy salon urody Elizabeth Arden. Zapach 5th Avenue dedykowany jest kobietom dojrzałym, eleganckim, ceniącym klasykę, a także szykownym i wyrafinowanym.Oto niektóre z nich.

Night 

Elizabeth Arden 5th Avenue Night to woda perfumowana, która jest równocześnie świeżym, ciepłym oraz kwiatowym zapachem. Nadaje się do codziennego użytku, ponieważ nuty zapachowe tej wody nie są zbyt intensywne i ciężkie. Jest to też niezwykle trwały aromat, który utrzymuje się na skórze cały dzień. Nuty zapachowe wody oferowanej przez Elizabeth arden to kwiat lipy, fiołek, róża, jaśmin, bez, konwalia, mandarynka, bergamotka, gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, irys i wanilia.

woda perfumowana  Elizabeth Arden

okazje.info.pl

Style 

Elizabeth Arden 5th Avenue Style to zapach adresowany do kobiety kreującej własny styl, lubiącej unikatową biżuterię i ubrania oraz wybierającej zawsze specjalne aromaty, które czynią ją szczęśliwą i wyjątkową.
Nuta głowy w tych perfumach to bergamotka, różowy pieprz, nogietek i malina. Nuta serca to brzoskwinia, piwonia, biała czekolada, śliwka i kwiat jabłoni, a nuta podstawowa to piżmo, mech dębu oraz wanilia. Jest to zapach z 2009 roku. Zapach należy do kategorii orientalnej.

woda perfumowana  Elizabeth Arden

okazje.info.pl

 

NYC Premiere 

Jest to limitowana edycja zapachu od Elizabeth Arden 5th Avenue stanowiąca propozycję dla odważnej i dynamicznej kobiety, która idzie śmiało przez życie. 5th Avenue NYC to mieszanka nut owocowych i kwiatowych, na których czele stoją bergamotka, brzoskwinia, jaśmin i czarna porzeczka. Głębi zapachowi dodaje połączenie piżma, wanilii i drewna sandałowego, a nuta głowy to jabłko, bergamota i brzoskwinia. Nuty serca to jaśmin, piwonia, kwiat śliwki, czarna porzeczka, a baza piżmo, ambra, wanilia, fasola tonka oraz drewno sandałowe. Jest to woda o orientalnym aromacie.

woda perfumowana  Elizabeth Arden

okazje.info.pl