Odżywcza maska Henna Treatment Wax For Blondes

19 Mar 2017 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Porady

Henna Treatment Wax For Blondes to odżywcza maska do włosów, a dokładnie leczniczy wosk do włosów i skóry głowy, przeznaczony specjalnie dla blondynek. Maseczka znalazła się w rankingu popularności tego typu kosmetyków według Okazje.info. 

Doskonała do włosów blond

Maseczka do włosów Henna Treatment Wax For Blondes pobudza porost włosów, a dzięki odpowiedniej kompozycji i technologii produkcji jest niepowtarzalną luksusową odżywką do głębokiej penetracji włosów, przy czym nie zmienia ich koloru. WAX jest szczególnie zalecany gdy włosy są zniszczone przez trwałą, utlenianie czy farbowanie, a także gdy mamy włosy z kruchością wrodzoną i spowodowaną różnymi chorobami. Pomoże też w przypadku przedwczesnego wypadania włosów, łupieżu, podczas i po skończonej chemioterapii oraz zawsze wówczas, gdy potrzebne jest wzmocnienie włosów.

Składniki i nakładanie maseczki

W skład maseczki wchodzą najwyższej jakości naturalne składniki, jak wyciąg z rumianku, witamina C, ekstrakt liści lawsonia, organiczne woski, kwasy organiczne, białka roślinne, oczyszczone białko henny nie barwiące włosów, oraz zdemineralizowana woda. Odżywkę należy nałożyć na umyte włosy i wmasować w skórę, następnie na głowę nałożyć czepek foliowy i ręcznik lub pójść do ciepłej kąpieli na 15-30 minut. Para wodna i ciepło zaktywizują proces penetracji przez odżywkę włosów, cebulek i skóry.

maseczka do włosów wax

okazje.info.pl

Po tym czasie należy spłukać włosy i suszyć jak zwykle. W zależności od stanu włosów, na kurację składać się powinno od sześciu do dwunastu zabiegów wykonywanych co około pięć dni. Stan włosów powinien ulegać stopniowej poprawie już po kilku aplikacjach. Producentem odżywki jest APC INSTYTUT.