Elektryczny dwufazowy laktator Prolactis Canpol Lovi

28 Lut 2017 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Porady

Prolactis Canpol Lovi numer katalogowy 5/501, to elektryczny dwufazowy laktator, który zapewnia profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Jest to także doskonały produkt dla mam aktywnych zawodowo, regularnie odciągających pokarm.

Prolactis

okazje.info.pl

Zalety i funkcjonalność Prolactis

Podstawową zaletą tego modelu laktatora jest to, że odwzorowuje naturalny dwufazowy przebieg funkcji ssania dziecka. Pierwsza jest faza stymulacji wypływu pokarmu, a po niej następuje faza głębokiego ssania. Dzięki temu laktator może odciągać więcej mleka w krótszym czasie. Laktator został wyposażony w wyświetlacz i pokrętło precyzyjnego ustawienia siły ssania, które umożliwiają dokładne ustawienie i obserwację ośmiostopniowego zakresu siły ssania. Wyświetlacz pomaga zaobserwować zmiany w ustawieniu siły ssania podczas kolejnych sesji odciągania pokarmu w dłuższym okresie czasu. W razie potrzeby, za pomocą akcesoriów do odciągania ręcznego, można ten laktator elektryczny przekształcić w ręczny. Umożliwia to skorzystanie z laktatora w sytuacjach niewymagających regularnego odciągania większej ilości pokarmu.

elektroniczny laktator lovi

okazje.info.pl

Laktator posiada pamięć ustawienia rytmu i siły ssania, zapamiętuje więc indywidualne preferencje karmiącej mamy. Pomocą w ustaleniu planu sesji odciągania pokarmu są alarm, zegar i wyświetlacz czasu odciągania. Umożliwia to też określenie, w jakich porach w ciągu doby odciąganie jest najbardziej efektywne. Urządzenie ma również nakładkę masującą, która stymuluje produkcję i wypływ pokarmu. Laktator jest zasilany bateryjne i sieciowo, zatem mamy swobodę korzystania w każdym miejscu. Wśród akcesoriów znajdują się też te do przechowywania pokarmu – dysk uszczelniający, nakrętka i butelka. W zestawie znajduje się też torba na laktator, która jest wyposażona w wygodny odpinany pasek i przegródki zapobiegające przemieszczaniu się laktatora podczas podróży.