Maska błotna do twarzy z zieloną glinką Bingo Spa

26 Lut 2017 | Autor: | Kategoria: Uroda

Maska błotna do twarzy z zieloną glinką 150 g od Bingo Spa to preparat na bazie naturalnego czarnego błota z Morza Martwego. Składnik ten ma niezwykle silne działanie odżywcze na skórę i jest wyjątkowo skuteczny w walce z problemem przetłuszczającej się skóry. Doskonale zatem sprawdzi się w pielęgnacji cery tłustej i mieszanej oraz w zwalczaniu trądziku i wykwitów skórnych wywołanych łojem zatykającym pory skóry.

Jak zielona glinka działa na skórę?

Maska błotna BingoSpa ma dobroczynny wpływ na pory skóry, które odtyka, ściąga, dezynfekuje, pielęgnuje, oczyszcza. W następstwie tego, może zmniejszyć się wydzielanie się łoju oraz ryzyko pojawienia się zmian trądzikowych. Tłusta, z rozszerzonymi porami cera, mająca skłonność do zanieczyszczeń i wągrów, dzięki adsorpcyjnemu działaniu błota jest wygładzona i oczyszczona.

maseczka z zieloną glinką

okazje.info.pl

Zielona glinka pochodzi ze skał krzemionkowo- aluminiowych i zawiera około dwudziestu aktywnych minerałów. Ma doskonałe właściwości oczyszczające i dezynfekujące skórę. Delikatnie ściąga oraz zwęża rozszerzone pory, działa przeciwzapalnie, przyspiesza gojenie, wyrównuje pH i wspomaga leczenie trądziku. W delikatny sposób wysusza krostki, nie powodując powstawania szpetnych blizn. W preparacie znajdziemy naturalne składniki aktywne, jak 10% naturalne błoto z Morza Martwego, 2,5% zielonej glinki. Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych.