Profesjonalny demakijaż oczu z La Roche

19 Lut 2017 | Autor: | Kategoria: Pielęgnacja, Porady

Profesjonalny demakijaż oczu zapewni płyn La Roche Toleriane w opakowaniach po 5 ml. Jeden zestaw to trzydzieści sztuk. Płyn jest bezpieczny dla wrażliwych oczu. Jego zalety to pojedyncze dawki, które są dzięki temu sterylne, zatem nie przeniesiemy na oczy bakterii i zabrudzeń, nie zawiera ani środków zapachowych, ani konserwujących. Wszystko dlatego, że okolica oczu, a konkretnie powieki i rzęsy, wymagają specyficznego demakijażu ograniczającego do minimum ryzyko podrażnienia lub uczulenia. Toleriane to pierwszy preparat do demakijażu oczu w sterylnych, pojedynczych dawkach, który szybko, skutecznie i bez potrzeby pocierania usuwa makijaż z oczu wrażliwych, gwarantując im pełne bezpieczeństwo.

Innowacyjna receptura

Receptura, w której skład wchodzi hialuronat sodu, będący związkiem tradycyjnie wykorzystywanym w chirurgii oka, błyskawicznie rozpuszcza makijaż i pozostawia wrażenie świeżości na dokładnie oczyszczonej powiece. Zatem równocześnie usuwa makijaż, jak i pielęgnuje okolicę oka. Skuteczność i wyjątkowe bezpieczeństwo preparatu zostały sprawdzone w badaniach przeprowadzonych pod kontrolą okulistyczną i dermatologiczną oraz potwierdzone w grupie ponad pół tysiąca kobiet o oczach szczególnie wrażliwych. Wskazaniem do stosowania tego preparatu jest demakijaż oczu szczególnie wrażliwych, ale również oczu osób noszących szkła kontaktowe. Należy mieć na uwadze, że nie zmywa makijażu wodoodpornego.

płyn do demakijażu oczu wrażliwych

okazje.info.pl

Prawidłowy demakijaż oczu to zwilżenie wacika płynem do demakijażu i położenie go na zamkniętej powiece, pozostawiając na kilka sekund. Następnie należy lekko zmyć, nie pocierając. Każde oko należy zmywać innym wacikiem. Jedna pojedyncza dawka o pojemności 5 ml wystarcza na jeden pełny demakijaż oczu.