Antycellulitowa Mezoterapia od Lirene

12 Lut 2017 | Autor: | Kategoria: Uroda

Marka Lirene ma w swojej ofercie remodelator sylwetki – reduktor cellulitu. Preparat Antycellulitowa Mezoterapia zyskał uznanie klientów Okazje.info znajdując się w rankingu popularności preparatów antycellulitowych. 

Jedną z głównych przyczyn powstawania cellulitu są zaburzenia mikrokrążenia w skórze. Preparat Lirene został zainspirowany profesjonalnymi zabiegami antycellulitowymi – kriolipolizą oraz liftingiem termicznym, na bazie których powstała unikalna Terapia Antycellulitowa 14 dni. Działa ona na zasadzie poprawy mikrokrążenia za pomocą naprzemiennego stosowania żelu chłodzącego w godzinach porannych oraz rozgrzewającego w godzinach wieczornych.

żel antycellulitowy

okazje.info.pl

Unikalna formuła terapii antycellulitowej

Żel chłodzący na dzień o pojemności 100 ml zawiera kofeinę, dzięki której stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, a to z kolei działa wyszczuplająco i odtruwająco. W składzie żelu wchodzi ekstrakt z owoców hiszpańskiej pomarańczy, który bardzo skutecznie pobudza i odżywia skórę. Natomiast mentol zapewnia przyjemne i orzeźwiające uczucie chłodzenia.

Żel rozgrzewający na noc również ma pojemność 100 ml. Kosmetyk wykazuje silne działanie wyszczuplające i antycellulitowe, dzięki kompleksowi Total Slim, który polepsza mikrocyrkulację, a także usuwa nadmiar wody i toksyn z komórek skóry. W swym składzie posiada czynnik termoaktywny, który dzięki właściwościom rozgrzewającym, pobudza mikrokrążenie, wyraźnie zmniejszając widoczność cellulitu.

Zasady stosowania terapii antycellulitowej Lirene

Terapia Antycellulitowa 14 dni składa się z dwóch kroków:

  • aplikowanie żelu chłodzącego codziennie rano na obszary dotknięte cellulitem, wykonując przy tym delikatny masaż.
  • aplikowanie żelu rozgrzewającego codziennie wieczorem, na uda i pośladki, również delikatnie masując.

Powyższe kroki należy powtarzać przez kolejnych 14 dni w celu zwiększenia efektów kuracji. Terapię można powtarzać. Skuteczność terapii potwierdzono jedną z najnowocześniejszych metod badania skuteczności produktów antycellulitowych – badaniem termowizyjnym. Badanie to polega na analizie zmian temperatur poszczególnych obszarów ciała, co obrazuje zmniejszenie się widoczności cellulitu.