Lampka nocna z projektorem LED MyMagicStarLight od Reer

23 Sty 2017 | Autor: | Kategoria: Dla domu, Dziecko

Lampka nocna My Magic Starlight rozprasza ciemność, wesoło gra i zapewnia mnóstwo zabawy tym mniejszym, jak i większym pociechom. Jest to produkt uznanej, niemieckiej marki Reer. My Magic Starlight to coś więcej niż tylko lampka nocna. Świetnie służy jako pozytywka z pięknymi melodiami, zegarek z budzikiem, pokojowy termometr, a nawet zewnętrzny głośnik np. do smartfonu lub odtwarzacza Mp3.

Funkcje i możliwości My Magic Starlight

My Magic Starlight zapewnia projekcję kolorowego, rozgwieżdżonego nieba. Lampka płynnie i automatycznie przełącza się między kolejnymi barwami, rzucając na powierzchnie wokół niej bajecznie kolorowe, rozgwieżdżone niebo. W dowolnym momencie, wciskając jeden przycisk można zatrzymać lampkę, tak aby świeciła stale jedną barwą. Lampka posiada też automatyczne wyłączanie melodii oraz projekcji nieba. Tę funkcję można regulować jednym przełącznikiem, a wyłączanie może nastąpić po 15, 30 lub 60 minutach. W projektorze znajduje się także pozytywka. Możemy wybierać z pośród dziesięciu różnych kołysanek, a także pięciu różnych odgłosów natury, takich jak szum deszczu czy śpiew ptaków. Lampka posiada też zegar, który jest wyświetlany na odpowiednio dużym wyświetlaczu z praktycznym podświetleniem, przez co jest bardzo czytelny oraz budzik ze znaną z telefonów komórkowych funkcją drzemki. Dzięki termometrowi wbudowanemu w urządzenie lampka mierzy temperaturę powietrza. Lampka to również przenośny głośnik, który podłączymy poprzez wejście AUX mini-jack oraz załączony przewód, do większość smartfonów oraz niemal każdego odtwarzacza MP3. Lampka jest większa niż znaczna część przenośnych głośników dzięki czemu generuje dosyć donośny dźwięk o naprawdę świetnej jakości. Dobrze sprawdzi się zarówno do słuchania muzyki jak też audiobooków.

lampka-projektor do pokoju dziecka

okazje.info.pl

Parametry techniczne projektora

Lampka wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i charakteryzuje ją sprawdzona, niemiecka jakość wykonania w połączeniu z nowoczesnym, nieco futurystycznym wzornictwem. Choć lampka posiada wiele świetnych funkcji, to jej obsługa pozostaje prosta i intuicyjna. Zapakowana jest w estetyczne, białe pudełko, dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent. Zasilana jest trzema bateriami AA, gdzie jeden komplet zapewnia około 100 godzin nieprzerwanego świecenia lampki. Jest też opcjonalnie możliwość zasilania sieciowym adapterem DC 5 V/500 mA, który należy dokupić.