Maluch przy świątecznym stole – krzesełko wielofunkcyjne do karmienia Keter

09 Gru 2016 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Porady

Najmłodsi członkowie rodziny też powinni mieć swoje miejsce przy wigilijnym i świątecznym stole. Krzesło do karmienia 3 w 1 renomowanej firmy Keter, zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie dla każdego dziecka.Posiada unikalne siedzisko do karmienia Multi Dine, które pełni trzy funkcje i doskonale sprawdza się na różnym etapie rozwoju malucha.

Jedno krzesełko – trzy funkcje

Multifunkcyjne krzesło do kamienia to podstawowa funkcjonalność przy wysuniętych nogach teleskopowych. Solidne, stalowe nóżki posiadają dwustopniową regulację oraz antypoślizgowe wykończenie. Wyposażone jest w pięciofunkcujne pasy, które doskonale zapewniają maksymalną ochronę. Druga funkcja krzesełka to podstawka na krzesło dla trochę starszych dzieci, kiedy zwykłe krzesło jest jeszcze za niskie, a chcemy aby dziecko mogło jeść przy stole. I funkcja trzecia – samodzielne krzesło dla dziecka, które może już samodzielnie siedzieć. Może być stosowane jako osobne, niezależne krzesło i fotelik.

krzesełko do karmienia

okazje.info.pl

Siedzisko do karmienia Multi Dine zostało wykonane z wysokiej jakości bezpiecznych materiałów w europejskiej fabryce firmy KETER. Przeznaczone jest dla dzieci w wieku od szóstego miesiąca do czwartego roku życia. Maksymalne obciążenie wynosi do 25 kg.Poszczególne części fotela można w łatwy sposób zdemontować i utrzymać w czystości. Produkty firmy Keter wykonane są z myślą o możliwości łatwego przechowywania oraz prostego demontażu. Parametry produktu:
– szerokość 64 cm
– głębokość 60 cm
– wysokość 90 cm
– maksymalne obciążenie 25 kg.