Kobiecy zapach na święta – Premier Jour Nina Ricci

23 Lis 2016 | Autor: | Kategoria: Porady, Uroda

Premier Jour to woda perfumowana dla kobiet od Niny Ricci. To bardzo udana kompozycja, która podkreśli piękno kobiety, a dzięki swojej delikatności idealnie nadaje się jako zapach na święta. Jest to świeża, ale wyrafinowana kompozycja dla współczesnych romantyczek. Nina Ricci słynie z kwiatowych perfum, które dziś wydają się staroświeckie. Nowoczesny flakon autorstwa Fabiena Barona zawiera delikatny aromat orchidei, gardenii, mandarynki, gałki muszkatołowej i migdałów.

Nuty zapachowe Premier Jour

Nuty zapachowe to nuta głowy  w postaci białej gardenii i żółtej mandarynki, nuta serca – groszek pachnący, orchidea waniliowa, białe migdały w karmelu oraz nuta podstawy –  drewno z Santa Lucia, piżmo i drewno sandałowca. Woda perfumowana Premier Jour rewelacyjnie, pięknie i trwale pachnie. Można do niego dokupić również balsam do ciała w tej samej linii zapachowej, co stworzy idealną całość. Zapach jest intensywny zatem wystarczy tylko kropa dla pięknego zapachu, a co za tym idzie – jest ona bardzo wydajny. Zapach jest bardzo zmysłowy, dość słodki, bardzo kobiecy, a do tego zamknięty w pięknym flakoniku. Zapach subtelnie rozwija się na skórze i przyciąga przez wiele godzin.

premier jour

okazje.info.pl

Nina Ricci Premier Jour to zapach przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą być piękne i mieć wewnętrzną siłę. Nietradycyjne połączenie żółtej mandarynki i gardenii zachwyci ciało i umysł. Perfumy Premier Jour to wewnętrzne poczucie zniewalającego uroku. Są cenione dla swoich romantycznych kwiatowych esencji, które podkreślają prawdziwą kobiecość i nie pozostawią żadnego mężczyzny obojętnym.