Październikowy ranking depilatorów

18 Paź 2016 | Autor: | Kategoria: Pielęgnacja, Porady

Depilacja będzie łatwiejsza, bezbolesna, a przede wszystkim bardzo skuteczna, jeśli użyjemy do niej sprawdzonego sprzętu. Najlepiej skorzystać z rankingu depilatorów według Okazje.info.

Depilator Remington IPL6750 to urządzenie, które pozwala na bezbolesne pozbycie się owłosienia i doskonale nadaje się do usuwania włosków w różnych technikach. Dzięki funkcji Propoulse za pomocą światła impulsowego włoski są trwale usuwane, także te z twarzy, poniżej kości policzkowych. Co ważne, urządzenie przynosi rezultaty po zaledwie trzech zastosowaniach. Cała technologia depilacji bazuje na ogrzaniu mieszka włosowego, co powoduje przerwanie cyklu wzrostu włosa, a cała energia jest absorbowana poprzez melaninę zawartą w mieszku włosowym, co przekłada się na zahamowanie wzrostu włosków. Ponadto urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla skóry i zawiera również filtr ochrony UV oraz regulację mocy.

Drugi polecany model depilatora to Philips BRE630/00 Satinelle Advanced. Jest to depilator do użytku na sucho i na mokro, do różnych części ciała – nóg, ciała i twarzy. Depilator posiada zestaw pięciu akcesoriów, jest zasilany akumulatorowo i sieciowo, ma ergonomiczny uchwyt i łatwo chwyta nawet drobne włoski. Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt ułatwia przesuwanie urządzenia po skórze, a najszersza głowica z dyskami ceramicznymi depiluje blisko skóry, wychwytując nawet drobne włoski i zapewniając szybkie i długotrwałe efekty. Depilator posiada wyjątkową głowicę depilującą, która jest wyjątkowa, ponieważ została wykonana z twardego materiału ceramicznego, który zapewnia mocny chwyt nie wyślizgną się nawet drobne włoski. System masujący łagodzi uczucie dyskomfortu w czasie depilacji, a głowica goląca i nasadka do przycinania zapewniają dokładne golenie i większą delikatność na różnych obszarach ciała. Depilator posiada specjalne nasadki do depilacji twarzy i miejsc wrażliwych. Zobacz także inne depilatory dostępne tutaj: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/depilatory/

I jeszcze jeden produkt marki Philips – Lumea SC2009/00. Jest to urządzenie przystosowane do bezpiecznego i wydajnego korzystania w domu, które wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła impulsowego opartą na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Firma Philips dostosowała tę technologię tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z niej w domu. Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów. W rezultacie włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia. Nasadka do ciała jest wyposażona w specjalnie zaprojektowany, wbudowany filtr światła, który umożliwia bezpieczne i wygodne stosowanie na obszarze nad górną wargą oraz na podbródku i bokobrodach. Nasadki można również używać w innych wrażliwych miejscach ciała, na przykład pod pachami i w miejscach trudno dostępnych. Dostępna jest również nasadka do specjalnych zabiegów w okolicach bikini.