Innowacyjna suszarka do włosów Valera Swiss Silent 9500 Ionic

12 Paź 2016 | Autor: | Kategoria: Pielęgnacja, Porady

Valera Swiss Silent 9500 Ionic to innowacyjna suszarka do włosów z funkcją jonizacji i przyciskiem zimnego powietrza. Te funkcje powodują, że włosy będą zdrowe i błyszczące. Dodatkowo tłumik hałasu powoduje, że praca z tym urządzeniem jest komfortowa i przyjemna, a przede wszystkim cicha.

Suszarka posiada obrotowy kabel RotoCord o długości 3 metrów, który nie ogranicza ruchów oraz decyduje o komforcie podczas suszenia włosów. Nowoczesny silnik Long Life AC Motor charakteryzuje się znakomitą żywotnością. Ważną funkcją tego modelu jest sześć ustawień nadmuchu i temperatury, co stwarza możliwość precyzyjnego ustawienia suszarki w zależności od rodzaju i kondycji włosów. Dodatkowo suszarka ma niewielką wagę co znacznie uprzyjemnia pracę, nie męcząc rąk, szczególnie gdy mamy gęste włosy wymagające długiego suszenia lub gdy układamy bardziej czasochłonną fryzurę. Silnik Long Life AC MOTOR to żywotność 2000h, moc 2200W. Suszarka waży 555 g. Wyposażona jest w dwie ultra cienkie nasadki koncentrujące, zdejmowany metalowy filtr. Można do niej dokupić dyfuzor. Prędkość nadmuchu tej suszarki wynosi  120km/h. Suszarka jest dostępna w kolorze czerwonym. Różne modele suszarek Valera można kupić tutaj: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/suszarki-do-wlosow/

suszarka do włosów z jonizacją

okazje.info.pl

Funkcja jonizacji polega na tym, że wytwarzane są ujemne ładunki elektryczne, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach. Dzięki temu pojedyncze kosmyki zostają wygładzone, lepiej się układają i nie elektryzują się, stając się gładsze i podatniejsze na układanie i zachowując perfekcyjny kształt. Łuski włosów zostają dokładnie zamknięte. Zastosowana w suszarce technologia ceramiczno – turmalinowa jest naturalnym źródłem energii jonowej. Rozdrobniony turmalin umieszczony w linii produktów wydziela ogromne ilości ujemnych jonów, które zamykają łuski włosa, utrzymując odpowiedni poziom jego nawilżenia. Dzięki działaniu jonów, włosy są odporne na działanie wilgoci, nabierają niesamowitego połysku i świetnie się układają.