Woda perfumowana dla kobiet Deep Red od Hugo Boss

16 Sie 2016 | Autor: | Kategoria: Porady, Uroda

Woda perfumowana dla kobiet Deep Red od Hugo Boss to owocowo-kwiatowa, niezwykle zmysłowa woda perfumowana dla pań, która została wykreowana przez Alana Astori i Beatrice Piquet. Jest to zapach dla kobiet zdecydowanych – jest intensywny i wyzywający, bardzo zmysłowy i śmiały, nowoczesny i przyciągający, spontaniczny i rozpoznawalny.

Przeznaczony jest przede wszystkim dla młodych, zmysłowych kobiet, które lubią prowokować i są nowoczesne w każdym calu, a przy tym często kierują się intuicją, są uczuciowe, potrafią jednak zapanować nad namiętnościami. Ważna dla nich jest samodzielność i niezależność, często wykazują inicjatywę i są stroną aktywną we wszystkich związkach, zarówno towarzyskich, przyjacielskich, jak i miłosnych. Te oraz wiele innych perfum znajdziesz m.in. tutaj: http://www.okazje.info.pl/uroda/perfumy-damskie/

zapach damski hugo boss

okazje.info.pl

Kompozycja jest mimo to dość uniwersalna i może również dobrze pachnieć na osobach w wieku dojrzałym, które lubią zwracać na siebie uwagę – czy to rzucającymi się w oczy dodatkami, czy wyszukanym strojem. Nuty zapachowe to w nucie głowy gruszka, czarna porzeczka, czerwona pomarańcza oraz kalabryjska klementynkam. W nucie serca jest to frezja, lilia imbirowa, nasiona hibiskusa oraz pittospora, a w nucie bazy – kalifornijski cedr, wanilia czy drzewo sandałowe.