Fryzury dla letniej Panny Młodej

27 Cze 2016 | Autor: | Kategoria: Moda, Porady, Uroda

Ślub to wyjątkowa okazja, która najczęściej zdarza się raz w życiu. Dlatego każda kobieta pragnie, aby prezentować się naprawdę wyjątkowo tego dnia. Latem możemy sobie pozwolić na więcej – wszystko dlatego, że jest ciepło, a sprzyja nam także moda, która zakłada, że latem możemy sobie pozwolić na więcej oraz na niezbyt wyszukany, delikatny i dziewczęcy styl. Tak więc – kwiaty we włosach, lekkie upięcia to właśnie to!

Naturalność na ślubie

Naturalność to nie jest to, co często możemy zobaczyć podczas weselnych przyjęć. Jednak latem możemy postawić na bardziej delikatne i dziewczęce looki. Świetnie sprawdzą się delikatne koki, spod których niedbale wychodzi kilka włosów. Znakomicie sprawdzą się w połączeniu z romantycznymi, delikatnymi kreacjami. Odmładzają twarz, dodają nam wdzięku, a przy tym prezentują się romantycznie i uroczo.

Kwiaty we włosach panny młodej

Źródło: Pinterest

Postaw na upięcie na boku – nieco asymetrii wydłuży nam twarz, doda wdzięku oraz powabności. Kok tradycyjny lub upięcie w kitkę to rozwiązanie dla pań smukłej buzi. Kwiaty pasują absolutnie każdemu – wianki, małe bukiety, duże kwiaty czy to pojedyncze czy kilka – są po prostu urocze. Możemy postawić na żywe ozdoby lub przygotowane już wcześniej, wyglądające jak prawdziwe wianki – do nabycia w sklepach lub internecie.