Smartfon w pełni nowoczesny

04 Cze 2016 | Autor: | Kategoria: Nowości

Kruger&Matz LIVE 3+ to kolejny nowy smartfon rozwijającej się polskiej firmy. Slogan nowego modelu „Inny niż wszystkie” doskonale odzwierciedla wnętrze tego telefonu. Łączy on w sobie modele z serii LIVE z modelem DRIVE z dwoma bateriami.

Wbudowana i wyjmowana bateria

Wbudowana bateria o pojemności 2480mAh, razem z wyjmowaną o pojemności 3520mAh, daje ogromną łączną pojemność 6000mAh. Ta cecha sprawia, że hasło tego modelu nie jest rzucane na wiatr lecz ukazuje, że twórcy marki nie tylko chcą przyrównać się do światowych gigantów tej branży lecz także ukazać coś nowego i oryginalnego. Poza tym nowy smartfon wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 wspierany 3GB pamięcią RAM. Jeśli szukasz tego lub innego modelu – zajrzyj tutaj: http://www.okazje.info.pl/telefony/telefony-komorkowe-i-smartfony/. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych sprzętów, z których nie jeden Cię zaskoczy. 

Smartfon Kruger&Matz

Źródło: Kruger&Matz

Sprzęt na miarę potrzeb

Takie połączenie zapewnia płynną pracę systemu Android 5.1, a także szybkie uruchamianie aplikacji, gier oraz filmów. Kruger&Matz ma wbudowaną pamięć wewnętrzną o pojemności 32GB oraz daje możliwość jej rozbudowania, dzięki miejscu na kartę micoSD. Nowy model został wyposażony w ekran IPS 5,2″ w rozdzielczości Full HD. Co więcej, ekran został wzmocniony hartowanym szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić że jego telefon ulegnie zniszczeniu, czy zadrapaniu. Oczywiście twórcy nie zapomnieli o amatorach fotografowania. Smartfon ma wbudowane dwie kamery, co daje jeszcze większą frajdę z robienia zdjęć, tym bardziej, że tylna kamera 16Mpix została wyposażona w podwójną diodę doświetlającą. Ostatnimi nowościami którymi uraczyli nas twórcy to zmiana poru USB na tym C oraz dedykowany kabel USB 3.1, który umożliwia przesyłanie danych z szybkością dwukrotnie wyższą niż dotychczas. W specyfikacji LIVE 3+ nie zabrakło oczywiście obsługi Internetu 4G LTE, funkcji Dual SIM czy Bluetooth 4.0.

Jeżeli poszukujesz telefonu w określonych ramach cenowych, polecamy zaprzyjaźnioną stronę SmartfonDo.pl