Ziołowy szampon Babuszka Agafia na wypadające włosy

31 maja 2016 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Nowości

Zioła – to nieocenione skarby natury. Dlatego tak często są umieszczane w różnych kosmetykach, w tym w szamponach do włosów. A jeśli jeszcze są one mieszane według receptury rosyjskiej Babuszki Agafii – możemy mieć pewność doskonałej pielęgnacji dla swoich delikatnych kosmetyków i pełną ochronę przed ich wypadaniem. Sprawdź sam jak działa szampon Babuszki Agafii! Przeczytaj poniżej co wchodzi w jego skład.

Specjalny szampon Receptury Babci Agafii przeciw kruchości i wypadaniu włosów, stworzony jest na bazie wyciągu z 17 syberyjskich ziół, czerwonego jałowca, złotego korzenia bajkalskiego i mumio w połączeniu z wodą ze stopionego lodu. W dawnych czasach pop

Z czego zrobiono szampon Babuszki Agafii?

Podstawowe składniki omawianego kosmetyku to zioła pochodzące wprost z dalekiej Syberii, takie jak bajkalska tarczyca czy czerwony jałowiec, oraz mumio – naturalna wydzielina powstająca w niektórych górksich masywach. Zebrane razem w jednym szamponie sprawiają, że nasze włosy są stymulowane do wzrostu i regenerowane, a także delikatnie pielęgnowane na co dzień. Uzyskujemy w ten sposób silne, zdrowe kosmyki o pełnym nawilżeniu.

Dokładną listę składników szamponu Babuszki Agafii podajemy poniżej. Niestety, producent podał tylko ich łacińskie nazwy, jednak z pewnością łatwo je przetłumaczycie korzystając z dowolnego internetowego translatora. A więc, na szampon Babuszki Agafii składają się: Aqua nivalis, Siberian Water Complex® (wyciąg z 17 syberyjskich ziół), Magnesium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Juniperus Communis Fruit Extract, Montan Wax, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Panthenol, Guar Gum, Citric Acid, Parfum, Kathon.