Mata edukacyjna Wesoła Farma od Canpol Babies

27 maja 2016 | Autor: | Kategoria: Dziecko, Polecane

Wesoła Farma marki Canpol Babies to połączenie maty edukacyjnej i kojca. Dzięki temu nasze maluchy nie będą mogły się wysunąć poza obręb zabawki, a przez to będą o wiele bardziej bezpieczne. Co więcej, mata została stworzona z miękkiej, ocieplanej, miłej w dotyku tkaniny zapewniającej maluszkowi ciepło. W razie potrzeby możemy także odpiąć boczki produktu, które zapinane są na rzepy, dzięi czemu stworzymy większą przestrzeń do zabawy.

Maty edukacyjne Canpol Babies WESOŁA FARMA 2/287

Co dostajemy wraz z matą edukacyjną Wesoła Farma?

Jeśli chodzi o zabawki, kupując Wesołą Farmę dostaniemy dwa elementy szeleszczące, jedną piszczałkę oraz jedną pluszową grzechotkę. Do pałąka przyczepiono natomiast grzechotkę plastikową trzy kwiatuszki, kaczuszkę pluszową z grzechotką, krówkę pluszową z piszczałką oraz lusterko schowane w kwiatuszku. Wszystkie je można w dowolnej chwili odpiąć i dać dziecku do zabawy poza matą.

Średnica omawianego produktu po rozłożeniu to 98 centymetrów. W miejscu złączenia pałąków zabawka ma natomiast wysokość 52 centymetrów. Ceny Wesołej Farmy, w zależności od sklepu, wahają się od około 140 złotych do około 160 złotych. A jeśli chcesz tę matę szybko porównać z innymi produktami Canpol Babies, zajrzyj na Okazje.info.

Więcej praktycznych dodatków możesz znaleźć na zaprzyjaźnionej stronie PokojDlaNiemowlaka.pl