Peeling do stóp Bielenda Happy End Peeling

23 maja 2016 | Autor: | Kategoria: Pielęgnacja, Polecane, Recenzje

Idzie lato, trzeba więc czemu prędzej zadbać o piękny wygląd swoich stóp. Doskonale pomoże w tym pumeks Happy End Peeling, który stworzyła znana marka Bielenda. Jest to produkt dedykowany stopom i piętom, w którego składzie znajdziemy naturalny pumeks. Dzięki nim zmęczona skóra stanie się bardziej delikatna, gładka i pozbawiona jakichkolwiek pęknięć. Co więcej, jedno opakowanie to aż 125 gram niepowtarzalnego kosmetyku!

Działanie peelingu

3

Jak działa Happy End Peeling? Po pierwsze wygładza zgrubienia oraz zrogowacenia powstałe na stopach, delikatnie zmiękczając i oczyszczając skórę. Po drugie kosmetyk sprawia, że skóra szybciej się odnawia, a krążenie w stopach zostaje pobudzone, dzięki czemu zwiększa się przyswajalność aktywnych składników. Stosując wspomniany peeling od Bielendy nasze stopy staną się także orzeźwione i będą posiadały zwiększone uczucie komfortu, a sama ich skóra będzie delikatna i wygładzona w dotyku. Nie jest łatwo znaleźć idealny peeling. Sprawdź pozostałe ciekawe preparaty dostępne tutaj: http://www.okazje.info.pl/uroda/peelingi-do-ciala/

Omawiany produkt zalecany jest zwłaszcza do stóp, których skóra jest bardzo sucha, skłonna do alergii, szorstka, atopowa, wrażliwa, twarda czy naczynkowa. Peelingu można bez obaw używać przez cały rok, nawet zimą, gdy nosimy grube skarpety. Dzięki temu bowiem nasze stopy będą nie tylko piękne, ale i zdrowe. Nie warto więc czekać dłużej! Zwłaszcza, że za 125 mililitrów Happy End Peeling zapłacimy tylko niewiele ponad 8 złotych.