Moc witamin – cudowne właściwości kosmetyków L’biotica

22 maja 2016 | Autor: | Kategoria: Nowości, Polecane, Porady

Znakomite kosmetyki, dobre produkty i wysoka jakość – to właśnie główne cechy polskiej, znakomitej marki L’biotica. Dzięki nim nasza skóra będzie zawsze znakomicie wyglądać, jest w pełni odżywiona i pozostanie pełna blasku. Kosmetyki tego typu są przeznaczone dla każdej kobiety – świetnie pasują niezależnie od typu cery, wieku czy wyglądu.

Moc witamin, która cię ożywi

Witaminy są niezwykle ważne. Przede wszystkim wśród kosmetyków marki L’biotica znajdziemy minerały oraz składniki z witaminą E oraz C. Są to silne przeciwutleniacze, które przede wszystkim chronią struktury lipidowe. Witamina C działa w rejonach o dużej zawartości wody, wiąże ją powodując, że wyglądamy zdrowiej. Przede wszystkim kosmetyki te posiadają także retinol, czyli witaminę A – substancję, która skutecznie przeciwdziała starzeniu się skóry.

Maski witaminowe L'biotica

Źródło: L’biotica

Odnowienie i odmłodzenie

Szukasz kosmetyków, które odnowią Twoją skórę? Postaw na te zawierające witaminę A. Przede wszystkim stymuluje i odnawia komórki. Działa także przeciwzmarszczkowo. Znakomicie przyspiesza syntezę kolagenu, co przekłada się m.in. na tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Sprawdzi się podczas regeneracji skóry, który się starzeje. Wszystkie kosmetyki zawierające witaminę A sprawdzą się do cery dojrzałej, zmęczonej, szarej. Znajdziemy ją w produktach posiadających retinol, kwas retinowy czy adapalen.