Niesamowite sandały Sammie od Dorothy Perkins

14 maja 2016 | Autor: | Kategoria: Moda, Nowości

Patrząc na pogodę za oknem, możemy już powoli czuć lato. A jak lato, to i letnia moda! Na nią składają się między innymi stylowe, delikatne sandały, które dopełnią kreacji przeznaczonej na ciepłe dni. Dziś prezentujemy Wam więc czarne sandały Sammie znanej marki Dorothy Perkins. Ich niemal 10-centymetrowy obcas (dokładnie – 9,5 centymetra) prezentuje się nieziemsko, a stabilna konstrukcja zapewnia użytkowniczce wygodne chodzenie.

Wygodne i stylowe szpilki

3

Wspomniany obcas ma formę cienkiej szpilki. Całe buty mają jednolity wzór, zapinane są na pasek ze sprzączką, posiadają otwarty nosek oraz zabudowaną piętę. Co więcej, dwa paski podtrzymujące stopę z przodu mają różną szerokość i nieco inną fakturę, co w bardzo ciekawy sposób dopełnia stylistyki butów. Dodatkowo taka konstrukcja całych butów sprawia, że będą one równie dobrze komponowały się z wieczorową sukienką, jak i z kreacją zdecydowanie mniej oficjalną. Szukając idealnej pary szpilek zdecydowanie warto zwrócić uwagę na modle dostępne tutaj: http://www.okazje.info.pl/odziez-i-obuwie/szpilki/

Przejdźmy jednak do materiałów, których użyto do produkcji sandałów Sammie. Ich wyściółka wykonana jest z ekologicznej skóry. Takie samo tworzywo znajdziemy także wewnątrz obuwia. Na zewnątrz z kolei umieszczono materiał skóropodobny, zaś do konstrukcji podeszwy użyto mocnego, sztucznego tworzywa. Dzięki temu te delikatne sandałki będą z nami przez parę długich sezonów wakacyjnych, a nasza stopa nie będzie się męczyć dzięki stabilnej ich konstrukcji.