Jak dobrać najlepsze majtki do naszej pupy?

08 maja 2016 | Autor: | Kategoria: Felietony, Moda

Nie od dziś wiadomo że odzież dobieramy do kształtu swojego ciała. Robimy tak z bluzkami, spodniami, spódniczkami, koszulkami, a nawet biustonoszami. Jednak mało która kobieta zastanawia się nad tym jaki krój majtek jest dla niej najlepszy. A to źle. Eksperci wyróżnili bowiem pięć najczęściej występujących kształtów pup, do których dopasowali odpowiednie typy bielizny. Są to pupa okrągła, pupa kwadratowa, pupa trójkątna, pupa w kstzałcie „V” oraz pupa-serduszko. W co każdą z nich ubrać?

3

Kształt pupy a rodzaj majtek

Jeśli masz pupę płaską, kwadratową, zakładaj najlepiej majtki płytkie, a także stringi. Zdecydowanie odradzane są szorty czy bardziej zabudowane rodzaje fig.

Jeśli twoja pupa jest okrągła, pełna, postaw na majtki zabudowane, ze szwem na srodku, które znacznie poprawiają linię konturu naszych pośladków. Skąpe majtki są tu niestety zakazane.

Pupy w formie „V” najlepiej będą wyglądały w majtkach zabudowanych i podciągających pośladki do góry. Takie pupy mają bowiem tendencję do opadania.

Pupa trójkątna, tak zwane „A”, to raj dla bikini i majtek typu tanga. Najlepsze będą modele rozciągliwe, raczej pozbawione koronek które mogłyby wpijać się w naszą skórę.

I na koniec pupa serduszko, a właściwie odwrócone serduszko to raj dla biodrówek z dłuższa nogawką czy ogólnie bardziej zabudowanych majtek. Najlepiej, jeśli nogawka takiej bielizny będzie się zaczynała od razu ponad krawędzią naszych pośladków.