Odkryj magiczną moc ziół

29 Kwi 2016 | Autor: | Kategoria: Uroda, Zdrowie

Zioła stosowały już nasze prababki i babki – potem jednak zaczęto wierzyć, że one wcale nie działają. Jednak to nie prawda, a zioła teraz wracają do łask. Odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb pozwalają nam pozbyć się wielu problemów, takich jak cellulit, rozdwajające się paznokcie, problemy z cerą czy trądzikiem. Dzięki naparom, które możesz pić praktycznie wszędzie, sama sprawdzisz ich działanie i odkryjesz, jaką mają moc.

Na problemy z cerą… bratek!

Dbając o siebie od środka – efekty zauważysz także na zewnątrz. Wszelkiego rodzaju napary z pewnością pomogą Ci sprawić, by chociażby twoja skóra wyglądała lepiej. Masz problemy z trądzikiem? Pojawiają się wypryski? Jeśli tak, to wybierz bratek, którego napar możesz pić lub skorzystać z tabletek. Zawarte w bratku związki oczyszczają organizm i przyspieszają metabolizm. Oprócz tego zwalczają wodne rodniki, flawonoidy oraz antocyjany. Pozwala na uzyskać niesamowity efekt i skutecznie oczyścić naszą cerę.  Jeśli stawiasz na napary, to wybierz herbatki ziołowe – wystarczy zalać je wrzątkiem i zaparzać pod przykryciem. Zobacz także inne zioła i preparaty: http://www.okazje.info.pl/zdrowie/ziola-i-preparaty-ziolowe/.

Bratek - zdrowe cuda natury

Chcesz pozbyć się kilogramów? Morwa Ci w tym pomoże

Jest taka niezwykła roślina, która pomaga cukrzykom, osobom cierpiącym na insulinoodporność, ale także i tym, którzy po prostu przez własne zaniedbanie posiadają o kilka centymetrów za dużo. Herbatka z morwy znakomicie wspomaga nasz organizm. Wspiera działanie enzymów, które są odpowiedzialne za rozkład cukrów. Powoduje to stabilizację skoków insuliny, ale także i zwiększa trawienie cukrów złożonych i wchłanianie tych prostych. Powoduje również mniejsze odkładanie tłuszczyku oraz zmniejszenie apetytu na słodycze. Morwę warto zaparzać między posiłkami – trzymamy ją pod przykryciem przez ok. 15 minut.