Piękna fryzura w kilka sekund z urządzeniami Philips!

10 Kwi 2016 | Autor: | Kategoria: Uroda

Marzysz o wspaniałej fryzurze? Chcesz mieć piękne loki, a może cudownie opadające na ramiona proste włosy? Teraz to możliwe, dzięki produktom marki Philips. Zapewniają one nie tylko zawsze doskonały wygląd, ale także i zdrowe włosy, które nie przesuszają się i nie niszczą, pomimo codziennej stylizacji! Wiosna to idealny czas, by coś zmienić – więc ty odmień swoje włosy i postaw na lokówki, suszarki i prostownice z kolekcji marki Philips!

Prostownica Moisture Protect HP8372

Prostownica do włosów to świetny sposób, by cieszyć się lśniącymi, prostymi włosami przez cały dzień! Wbrew pozorom ten rodzaj stylizacji wcale nie musi im zaszkodzić. Prostownica Moisture Protect HP8372 to sprzęt, który posiada unikalną technologię zwaną Moisture Protect. Polega ona na tym, że płytki urządzenia zmieniają swoje położenie dostosowując się do włosów. Dzięki temu nacisk na nie jest za duży, co nie powoduje przegrzewania ani palenia struktury.

Prostownica do włosów Philips

Źródło: Philips

Dodatkowo prostownica posiada specjalny czujnik, który informuje nas o poziomie nawilżenia włosa. Sprawia to, że urządzenie samo dostosowuje się do nas, chroniąc fryzurę przed przegrzaniem. Prostownica posiada także funkcję jonizacji, która zapewnia włosom odpowiednią pielęgnację.

Lokówka ProCare HPS940/00

Szukasz urządzenia, które zadba o Twoją fryzurę? Lokówka ProCare HPS940/00 to rozwiązanie absolutnie idealne, tym bardziej, że w tym roku loki są na topie! Świetnie się prezentują, a dodatkowo zawsze znakomicie wyglądają. Postaw na ten sprzęt, aby uzyskać wymarzoną, bujną fryzurę. Lokówka ProCare HPS940/00 wyposażona została w specjalny wałek, który nagrzewa się i sprawia, że nasze proste włosy zamieniają się w cudowne kręciołki.

Prostownica do włosów Philips

Źrodło: Philips

Przede wszystkim sprzęt ma tytanowo-ceramiczną powłokę, która przewodzi znakomicie ciepło. Gładki wałek przesuwa się po włosach, co zapewnia szybkie podkręcenie. Dodatkowo powoduje to, że włos jest błyszczący i świetnie wyglądający. Dodatkowo lokówka posiada trzy ustawienia temperatury oraz możliwość wyboru czasu stylizacji. Daje nam to możliwość uzyskania różnych loków – mocno skręconych w afrykańskim stylu lub luźnych, fal jak u surfera. Sprawdź inne sprzęty na Okazje.info, a także zapoznaj się z rankingiem suszarek do włosów!