Czysty dom ze zwierzętami

23 Mar 2016 | Autor: | Kategoria: Dla domu, Nowości

Czworonożni przyjaciele coraz częściej zamieszkują w naszych domach, ale razem z nimi pojawiają się też mniej proszeni goście jak sierść i piach. Dlatego marka Zelmer stworzyła odkurzacz Flooris Pogromca sierści, bezpieczny i skuteczny w walce z uporczywym brudem.

Prawie połowa Polaków posiada zwierzęta, a zgodnie z badaniem TNS 87% Polaków uważa, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zwierzęta traktujemy jako pełnoprawnych członków rodziny, ale nasze marzenia o psie czy kocie często sprowadzamy do wątpliwości z utrzymaniem później czystości w naszym domu. Marka Zelmer przedstawia rozwiązanie – nowy odkurzacz Flooris.

odkurzacz do sierści psów

okazje.info.pl

Nieograniczone możliwości

Podwójna ochrona antyzapachowa w postaci zastosowania węgla aktywnego w worku na zabrudzenia Safbag oraz filtrze HEPA H13 Anti-Odour pozwala zatrzymać do 99,95% zanieczyszczeń, a powietrze kierowane z powrotem do mieszkania pozbawione jest nieprzyjemnych zapachów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapach sierści pochłoniętej przez odkurzacz Flooris nie przedostaje się na zewnątrz, a my w swoim domu możemy cieszyć się zawsze świeżym powietrzem. Wystarczy tylko pięć minut odkurzania, by usunąć 80% nieprzyjemnych zapachów sierści czy dymu tytoniowego. Sierść zwierząt, szczególnie długa, ma właściwości elektryzujące, przez co przywiera do powierzchni, takich jak dywany czy sofy. Odpowiedzią na ten problem są specjalne szczotki dołączone do odkurzacza Flooris, a mianowicie Pet Carpet przeznaczona do dywanów, swoją skuteczność kryje w zastosowaniu dwóch szerokich welurowych pasków zbierających sierść; Pet Turbo czyli miniturboszczotka idealna do mebli tapicerowanych, która dzięki rotującemu wałkowi z włosiem pochłonie sierść głęboko osadzoną w materiale. Odkurzacz można kupić np. w porównywarce Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/odkurzacze/

odkurzacz do sierści zwierząt

materiały prasowe

Parametry techniczne

Odkurzacz Flooris Pogromca sierści, ZVC545CA ma klasę reemisji kurzu A, klasę efektywności energetycznej A, filtr HEPA H13 Anti-Odour z węglem aktywnym, worek Safbag z węglem aktywnym, szczotki PET CARPET i PET TURBO oraz dwa lata gwarancji.