Zawsze idealnie proste włosy z Moisture Protect HP8372

26 Lut 2016 | Autor: | Kategoria: Pielęgnacja, Uroda

Prostownica Moisture Protect HP8372 to urządzenie, które pozwoli Ci zawsze zadbać o fryzurę. Masz niesforne włosy, które puszą się, podkręcają i nie dają ułożyć? To zainwestuj w ten model, który zapewni Ci nie tylko idealną fryzurę przez cały dzień. Zadba także o nasze włosy od wewnątrz. To jedyny sprzęt, który sprawi, że prostowanie włosów nie będzie już dłużej dla nich szkodliwe! Poznaj prostownicę Moisture Protect HP8372.

Nawilżenie i prostowanie w jednym!

Prostownica Moisture Protect HP8372 to model, który został wyposażony w specjalną technologię, pozwalającą na utrzymanie równomiernie nawilżonych włosów. Urządzenie posiada wbudowany czujnik, który co 30 sekund zmienia temperaturę grzewczą tak, by włosy zawsze były idealnie proste, a jednocześnie zachowały swoje naturalne nawilżenie. Włosy będą zawsze zdrowe, piękne i świetnie wyglądające.

Zachowaj naturalne nawilżenie włosów

Źródło: Philips

Dodatkowo model ten posiada płytki, które naładowane są jonami ujemnymi, co zapobiega niszczeniu włosów. Dzięki temu nie elektryzują się one, co znacznie poprawia ich stan. Łuski włosów są wygładzone, a nasza fryzura nabiera zawsze blasku. Dodatkowo model ten posiada ruchome płytki, które zmieniają swoje położenie, co to daje? Dostosowujemy nacisk na włosy, co chroni ich strukturę i minimalizuje niszczenie. Wydajna grzałka szybciej się nagrzewa i jest bardziej łagodna dla naszych kosmyków. Zapewnia to szybszą stylizację bez konieczności stosowania jak najwyższej temperatury. Ponadto grzałka ma wysoką moc, co przekłada sie także na szybkie nagrzewanie urządzenia! Koniecznie sprawdź tę lokówkę, która nie dość, że sprawi, iż Twoja fryzura będzie zawsze świetnie wyglądać.