Oscary 2016 – co dostaną gwiazdy?

14 Lut 2016 | Autor: | Kategoria: Felietony, TOP news

Oscary to nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, które przyznawane są co roku. Tegoroczne rozdanie nastąpi juz 28 lutego, czyli za niecałe dwa tygodnie. Co za tym idzie – emocje rosną. Oprócz spekulacji, kto dostanie statuetkę, zgarnie ich najwięcej oraz oczywiście zastanawiania się, czy tym razem wymarzona nagroda trafi w ręce Leonarda DiCaprio, jak wiadomo wszyscy nominowani dostaną specjalne torby z prezentami. Co jest w środku?

 

Nagrody dla nominowanych

W przypadku Oscarów nie jest tak, że każdy wychodzi z pustymi rękoma. Oczywiście najważniejsze jest ta niewielka, podobno dość ciężka statuetka. Ale każdy z nominowanych – ok. 160 osób, otrzyma prezenty „pocieszenia”. Znajdują się w niej upominki różnego rodzaju, które mają wynagrodzić brak Oscara. Co w tym roku dostaną nominowani?

Oscar - najważniejsza statuetka filmowa

Źródło; YouTube

Według gazety „Daily Beast” w tym roku nagrody będą warte nawet i 200 tys. dolarów. Z roku na rok wartość nagród rośnie. Podobno w tegorocznej paczce „pocieszenia” znajdziemy m.in. wycieczką do luksusowego hotelu w Izraelu za nie bagatela 55 tys. dolarów. Dodatkowo można również wybrać się do Japonii, na wycieczkę 15-dniową wartą aż 45 tys. dolarów. Ponadto nominowani mają otrzymać voucher na wypożyczenie auta Audi do wykorzystania przez cały rok.

The Oscars

Źródło: movies.mxdwn.com

Ale to nie wszystko. Oprócz tych drogich prezentów, w paczkach znajdą sie też inne drobne upominki. Należeć ma do nich karnet na prywatne z zajęcia z najlepszym z trenerów sportowych gwiazd, mozliwość skorzystania z liftingu piersi czy tzw. wampirzego liftingu. Jednakże to wciąż nie wszystko. Według najnowszych doniesień idole naszych czasów otrzymają także produkty lecznice, sprzęty AGD, pędzle do makijażu, żelki w stylu eko czy nawet spersonalizowane cukierki M&M’s.

Pozostaje tylko pytanie, co lepsze: jedna statuetka czy cały worek prezentów dla przegranych.