Steamery do ubrań – jak z nich korzystać?

25 Sty 2016 | Autor: | Kategoria: Dla domu, Polecane

Zagniecenia na ubraniach mogą być prawdziwą zmorą.  Jedno niewłaściwe pranie może skończyć się długim prasowaniem, co nie jest zbyt przyjemne, jednak od teraz dzięki marce Philips stanie się to o wiele prostsze.

Steamery – innowacyjne usuwanie zagnieceń

To wszystko dzięki innowacyjnym steamerom do ubrań. Poprzez działanie pary skutecznie usuwają wszelkiego rodzaju zagniecenia. Co więcej, nie potrzebujemy już deski do prasowania. Wystarczy powiesić odzież na wieszaku i przyłożyć do niego urządzenie, a reszta zrobi się sama.  Steamery są również w pełni bezpieczne dla tkanin. Możemy bez obaw prasować swetry, a nawet jedwabne czy kaszmirowe bluzki, bez obaw o ich zniszczenie. Dodatkowo, w porównaniu do tradycyjnego żelazka, nie będziemy mieć już problemów z dotarciem do trudno dostępnych miejsc np. przy guzikach. Para wodna dotrze dosłownie wszędzie.

Zawsze dopracowany wygląd i szafa pełna możliwości!

Źródło: Philips

Rodzaje steamerów

Urządzenia występują w trzech odmianach. Najmniejsza z nich to wersja ręczna o mocy 1200 watt. Dzięki swojej lekkiej wadze i niewielkim rozmiarom może nam towarzyszyć w każdej podróży, a my nie będziemy musieli się przejmować zagnieceniami, jakie powstały na ubraniach po upchnięciu ich w walizce podróżnej. Posiada również specjalną szczotkę, którą zakładamy w momencie, gdy zajdzie potrzeba wyprasowanie delikatnego materiału.

Zawsze dopracowany wygląd i szafa pełna możliwości!

Źródło: Philips

Jeżeli często prasujemy, lepszym rozwiązaniem może okazać się wersja kompaktowa. Posiada zwiększoną moc, która wynosi do 1400 w. Zbiornik na wodę również został powiększony, co pozwala na dłuższą pracę przy jednym napełnieniu. Dla najbardziej wymagających powstały wersje stojące, które dodatkowo zostały wyposażone w wbudowany wieszak na ubrania. Najwyższa moc wynosząca aż 2200 watt oraz najpojemniejszy zbiornik zapewniają szybkie i skuteczne prasowanie.

Zawsze dopracowany wygląd i szafa pełna możliwości!

Źródło: Philips

Dzięki tym urządzeniom na stałe możemy już zapomnieć o brzydkich zagnieceniach, jak i o zwykłych żelazkach czy deskach do prasowania.