Najchętniej kupowane depilatory

18 Sty 2016 | Autor: | Kategoria: Porady, Uroda

W grudniowym rankingu popularności depilatorów wg Okazje.info, inne marki zostały zdeklasowane przez produkty Remington, które zajęły dwa pierwsze miejsca. Trzecie miejsce natomiast przypadło w udziale produktowi marki Rowenta.

ranking depilatorów

okazje.info.pl

Remington i-Light Pro IPL 6000 pozwala cieszyć się gładką skórą bez zbędnych włosków aż do 6 miesięcy. Remington i-Light Pro IPL 6000 to depilator usuwający zbędne owłosienie za pomocą impulsów światła. Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zastosowany w nim inteligentny system Multi-Flash emituje co dwie sekundy impuls świetlny, dzięki czemu można jednocześnie naświetlać większą partię ciała niż w przypadku depilacji laserowej. Depilator jest zasilany sieciowo, dlatego nie trzeba pamiętać o jego ładowaniu. Zintegrowany czujnik skóry gwarantuje, że zabiegowi poddane zostaną tylko niektóre obszary skóry. Okienko świetlne lampy posiada filtr UV, który chroni ciało przed szkodliwym promieniowaniem. Efekty po użyciu urządzenia w okolicach nóg, rąk, pach, pleców, klatki piersiowej oraz ramion utrzymują się nawet do sześciu miesięcy po zaledwie trzech zabiegach. Opisywane depilatory oraz wiele więcej ciekawych modeli znajdziesz tutaj: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/depilatory/

ranking depilatorów

okazje.info.pl

REMINGTON IPL6750 także zapewnia widoczne efekty już po trzech zastosowaniach. Jest to sprzęt, który pozwala na bezbolesne wyzbycie się owłosienia, świetnie nadaje się do usuwania włosków w różnych technikach. Dzięki funkcji Propoulse, za pomocą światła impulsowego trwale usuwa włoski, sprawdza się także przy usuwania owłosienia z twarzy i można go używać poniżej kości policzkowych. Urządzenie przynosi rezultaty po zaledwie trzech zastosowaniach. Dodatkowo cała technologia depilacji bazuje na ogrzaniu mieszka włosowego, co powoduje przerwanie cyklu wzrostu. Cała energia jest absorbowana poprzez melaninę zawartą w mieszku włosowym, co przekłada się na zahamowanie wzrostu włosków. Ponadto urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla skóry. Zawiera również filtr ochrony UV oraz regulację mocy.

ranking depilatorów

okazje.info.pl

Rowenta EP 9870D0 to również trwałe efekty depilacji. To bezbolesna i skuteczna depilacja dla kobiet i mężczyzn. Opatentowana technologia PULSE ACTIVE pozwala na redukcję owłosienia o 83% w ciągu pierwszych trzech miesięcy używania depilatora, a bardziej wydajna depilacja i szybsze rezultaty są następstwem Pro Precision – dlatego koniec z pominiętymi miejscami dla w pełni profesjonalnej jakości. Urządzenie zapewnia 28% dodatkowej wydajności od pierwszego miesiąca. Możliwa jest spersonalizowana obsługa przez internet, a w zestawie otrzymamy film instruktażowy na DVD nagrany przy udziale lekarza dermatologa. System pro Precision to inteligentny system rozpoznawania karnacji, który blokuje impuls świetlny w przypadku, gdy skóra jest zbyt ciemna, przez co zapewnia pełne bezpieczeństwo dla skóry. Posiada precyzyjny detektor kontaktu ze skórą, który blokuje emisję światła, kiedy okienko urządzenia nie pozostaje w pełnym kontakcie ze skórą. Wysoka skuteczność jest możliwa dzięki technologii Pulse Active, która pozwala emitować aktywny strumień pulsującego światła i precyzyjnie nim operować. W rezultacie otrzymujemy maksymalną redukcję owłosienia.