Philips PRO HPS920/00 – suszarka, od której możesz wymagać więcej

25 Gru 2015 | Autor: | Kategoria: Uroda

Dbanie o odpowiednią pielęgnację naszych włosów nie ogranicza się jedynie do zakupu odpowiednich odżywek i szamponów. Bardzo duże znaczenie ma również proces suszenia, który może osłabiać i niszczyć włosy. Jednak dzięki nowej suszarce od Philipsa nie musimy się już o to martwić!

Model Pro HPS920/00 to nowoczesna suszarka przeznaczona dla każdego, kto ceni sobie zdrowe i piękne włosy. Nakładka Style & Protect zapobiega przegrzaniu włosów. Została wyposażona w specjalną klapkę, która otwiera się, gdy temperatura staje się zbyt niebezpieczna i redukuje ją do poziomu niezagrażającego naszej skórze i włosom, poprawiając jednocześnie efekt stylizacji.

Suszarka Philips PRO

Źródło: Philips

Wbudowana funkcja ThermoProtect zapewnia dodatkową ochronę przed przegrzaniem, dopasowując odpowiednią temperaturę do suszenia. Do dyspozycji mamy również sześć stopni prędkości pracy. Suszarka została wyposażona w system jonizacji, który poprzez naładowane ujemne jony zapobiega elektryzowaniu się włosów, nadaje im jednocześnie większy połysk i ułatwia układanie. Poszukaj tego modelu suszarki na stronie: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/suszarki-do-wlosow/

Nadmuch osiągający prędkość do 120km/h zapewnia że proces suszenia odbędzie się do 55% szybciej niż w przypadku innych podobnych modeli. To wszystko za sprawą silnika o mocy 2300 W, wykonanego w technologii AC, co jednocześnie wydłuża czas jego eksploatacji o 50%.

Philips PRO HPS920/00, dzięki wygodnemu trzy metrowemu przewodowi sprawdzi się również w profesjonalnych zastosowaniach. Dodatkowo rejestrując produkt na stronie producenta zyskujemy dodatkowe trzy lata gwarancji. Suszarkę Philips znajdziesz w porównywarce cen Okazje.info.