Suszenie i modelowanie w jednym – piękna fryzura w kilka sekund

12 Gru 2015 | Autor: | Kategoria: Uroda

Dbanie o odpowiednią pielęgnację włosów z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Jednak teraz, dzięki nowemu urządzeniu marki Philips, stanie się to o wiele prostsze i przyjemniejsze!

Model HP8656/00 to nowoczesna suszarko-lokówka, dzięki której z łatwością stworzymy upragnione fryzury. Niezależnie od tego czy pragniemy idealnie lśniących prostych włosów, czy zakręconych loków. Urządzenie o mocy 1000 w,  zapewnia optymalną moc suszenia poprzez funkcję ThermoProtect, która dobiera odpowiednią temperaturę powietrza, co pozwoli uniknąć przegrania włosów, a w efekcie czego ich zniszczenia. Wbudowana funkcja jonizacji umożliwia suszenie antystatyczne, co poprzez naładowane ujemne jony zapobiega elektryzowaniu się włosów nadając im jednocześnie większy połysk.

Suszenie i modelowanie — naturalny wygląd i pielęgnacja

Źródło: Philips

W zestawie znajdziemy pięć nakładek przeznaczonych do różnego typu zadań, w zależności od tego, jaki efekt chcielibyśmy uzyskać.  Dzięki płaskiej szczotce nasze włosy będą idealnie proste. Natomiast jeżeli pragniemy je podkręcić , stworzyć loki lub fale z pomocą przyjdzie nam termoszczotka o średnicy 38 mm oraz specjalna szczotka wyposażona w możliwość schowania ząbków przy użyciu jednego przycisku. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością wysuniemy lokówkę z włosów zachowując sprężyste loki.

Suszenie i modelowanie — naturalny wygląd i pielęgnacja

Źródło: Philips

Wszystkie zostały wyposażone w powłoki ceramiczne zbudowane na bazie technologii EHD, poprzez którą ciepło jest rozprowadzane równomiernie, co zapobiega tworzeniu się gorących punktów oraz przegrzewaniu włosów. Całość możemy spakować w wygodne etui, dzięki czemu nasza suszarko-lokówka może nam towarzyszyć w trakcie każdej podróży.