Domowe koktajle warzywne i owocowe z blenderem MBL-15 od MPM

14 Lis 2015 | Autor: | Kategoria: Dla domu, Nowości

Koktajle z owoców i warzyw to wspaniały sposób na uzupełnienie każdej diety. Pozwalają zadbać o dobrą formę oraz samopoczucie. Aby przygotowywanie takich przysmaków było łatwe i przyjemne, marka MPM prezentuje nowy model blendera kielichowego MBL-15. Nie tylko pomoże przygotować ulubione napoje, a także ułatwi ich przechowanie i zabranie bezpośrednio po zmiksowaniu do pracy lub na siłownię.

Zdrowy tryb życia wymaga regularnej aktywności fizycznej, motywacji i dobrej organizacji czasu. Nieodłącznym elementem jest także bogata w witaminy i białko dieta, a koktajle owocowe z dodatkiem nabiału to idealny posiłek tuż po treningu. Ich przygotowanie w prosty i szybki sposób umożliwi nowy dwufunkcyjny blender kielichowy MBL-15 firmy MPM. Urządzenie jest wyposażone w szklany dzbanek, który można wymienić na jedną z dwóch załączonych butelek o pojemności 600 ml każda, które dzięki hermetycznym nakrętkom z otworem do picia oraz uchwytem do ich przenoszenia są idealne do zabrania ze sobą poza dom.

materiały prasowe

materiały prasowe

Stacjonarny blender MBL-15 to także dobre rozwiązanie do urozmaicenia posiłków spożywanych w domu lub w pracy. Koktajle owocowe lub smoothie z lodem o gęstej, kremowej konsystencji to dobry pomysł na wzbogacenie domowego menu. Szklany dzbanek o pojemności 1000 ml pozwoli za jednym razem przyrządzić napoje dla dużej rodziny, co zajmie mniej czasu i będzie wygodniejsze. A zmiksowane wcześniej owoce można przechować w dołączonej do zestawu butelce na drugie śniadanie kolejnego dnia w pracy. Wybrane składniki wystarczy wrzucić do pojemnika, a noże ze stali nierdzewnej sprawnie rozdrobnioną wszelkie dodatki, nawet te twardsze, jak orzechy. Każdy wybrany przepis można modyfikować poprzez dodawanie nowych produktów za pomocą otworu w pokrywie dzbanka nawet w trakcie miksowania.

Nowy blender kielichowy od MPM posiada dwie prędkości pracy oraz funkcję Pulse do szybkiego mieszania i kruszenia lodu. Pracuje tylko wtedy kiedy wciśniemy przycisk co zapewnia kontrolę nad procesem rozdrabniania. Jego szklany dzbanek posiada praktyczną dla użytkownika miarę pojemności. Noże blendera są wykonane ze stali nierdzewnej, które są trwałe, łatwiejsze do utrzymania w czystości i odporne na przebarwienia. Antypoślizgowe nóżki blendera zapewniają jego stabilność podczas wykonywanych prac, a optymalna moc silnika poradzi sobie z każdym kulinarnym wyzwaniem.