Masło shea i miód w walce o piękną skórę

29 Paź 2015 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki, Porady

Jesienne chłody wyjątkowo nie sprzyjają naszej skórze, która szybko staje się przesuszona. Źle wpływa na nią również powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz dieta coraz bardziej uboga w witaminy. Aby wspomóc skórę w walce z tymi niekorzystnymi warunkami, warto zastosować preparaty odżywiająco-nawilżające z miodem i masłem shea. Znajdziemy je w ofercie L’Occitane en Provance.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Złocisty miód nawodni skórę, dzięki czemu stanie się miękka, elastyczna i gładka. Masło shea dodatkowo odżywi ją i zregeneruje, a nawet przyspieszy proces gojenia się ran. Dzięki takiemu połączeniu wzmocnimy osłonę lipidową naskórka i ochronimy go przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Kosmetyki L’Occitane en Provance Masło Shea & Miód mogą być stosowane do każdego typu skóry, zadowolą nawet wymagających, ponieważ nie zawierają alkoholu, BHA, chemicznych filtrów słonecznych, formaliny (formaldehydu), ani triklosanu. Seria Masło Shea & Miód to:

  • Balsam do ust, który nawilży je, wygładzi i nada im miękkość
  • Ultradelikatny krem do ciała zapobiegający starzeniu skóry
  • Delikatny żel pod prysznic – zarówno myje jak i odżywia
  • Peeling cukrowy – wygładza skórę i pobudza do regeneracji

Dodatkowym atutem serii jest zmysłowy zapach przywodzący na myśl wspomnienia ciepłych letnich dni. Czasem nie warto wydawać pieniędzy na produkty o skomplikowanym składzie chemicznych, lepiej zaufać naturze. Kosmetyki  L’Occitane en Provance można kupić na Okazje.info.