Cityscape – nowy zapach od Mary Kay dla kobiet ceniących miejski styl

20 Paź 2015 | Autor: | Kategoria: Kosmetyki

Twoje życie toczy się w dużym mieście? Jesteś aktywna, ciągle gdzieś biegniesz i chcesz, by Twoje perfumy odzwierciedlały Twój styl? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! To woda perfumowana Cityscape, którą od niedawna proponuje marka Mary Kay. Po prostu MUSISZ ją poznać.

city

Kreatorem zapachu Cityscape jest znany projektant Rodrigo Flores-Roux. Mówiąc on o swoim nowym dziele, tak je opisywał: Podczas tworzenia Wody Perfumowanej Cityscape™ byłem zainspirowany wyrazistym pięknem rzadko spotykanej Śnieżnej Orchidei, rosnącej w lasach deszczowych Amazonii. Dla mnie ten kwiat jest najpiękniejszym symbolem wyrafinowania pełnego tajemnicy, gdyż jego piękno można podziwiać jedynie w określonym momencie w nocy. Zapowiada się więc naprawdę wyjątkowo.

Zapach Cityscape jest świeży i zarazem bardzo delikatny. Idealnie odnajdzie się więc on w pracy, gdzie będziesz załatwiała tysiące ważnych spraw, ale też na przykład podczas wieczornego odprężenia w gronie najlepszych znajomych. To tylko od ciebie zależy, kiedy go użyjesz, dodając sobie sporej dawki pozytywnej energii.

Nutę głowy wody perfumowanej Cityscape otwiera bergamotka, którą uzupełniają porzeczka czerwona, pieprz różowy oraz fiołek, morela i intrygujące nuty peonii, sandałowego drzewa, kwiatu pomarańczowego, bursztynu, ziaren wanilii oraz owocu mirabelki. Tak bogata nuta rozwija się powoli, pozwalając cieszyć się swoim bogactwem.

Za flakonik, w którym mieści się 50 ml wody perfumowanej Cityscape od Mary Kay zapłacimy około 190 zł.