Nowoczesne depilatory z IPL

10 Wrz 2015 | Autor: | Kategoria: Dla domu, Pielęgnacja

Każda kobieta musi odpowiednio dbać o nogi, szczególnie wtedy, gdy lubi je eksponować. Warto wówczas, poza nawilżaniem ich skóry dobrymi kremami i balsamami, pozbyć się zbędnych włosków. Rewelacyjny wynik depilacji osiągniemy stosując nowoczesny depilator usuwający włoski światłem lub laserem. Poniżej przegląd propozycji.

RIO IPL PRO IPHR 2 to urządzenie do fotoepilacji angielskiej marki RIO, wykorzystujące najnowocześniejszą, bezpieczną technologię usuwania zbędnego owłosienia. Urządzenie oferuje użytkownikom komfortowy zabieg usuwania włosów w warunkach domowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla usuwania włosów z dużych powierzchni ciała takich jak nogi, klatka piersiowa, plecy, pachy czy okolice bikini, jak również z twarzy. W przeciwieństwie do wielu innych metod depilacji, program IPL PRO usuwa włosy szybko, łatwo i przyjemnie. Duża powierzchnia emitowanego światła sprawia, iż jedno błyśnięcie lampy działa bezpośrednio aż na 180 włosów jednocześnie. Urządzenie dezaktywuje mieszek włosowy pod skórą, redukując owłosienie o 50% po 3-4 krotnym użyciu. Wymienna lampa z wysokowydajną żarówką wystarcza na ok. 40.000 naświetlań.

Babyliss G940E to depilator IPL, który emituje impulsy światła absorbowane przez melaninę włosa. Impulsy te bezboleśnie niszczą włos wraz z cebulką i zapobiegają jego ponownemu odrastaniu. W rezultacie uzyskujemy skórę gładką i jedwabistą przez długi czas oraz o 90% mniej włosów już po 8 sesjach. Istnieje możliwość pełnej personalizacji dzięki aplikacji na smartfona. Depilator ma pięć poziomów intensywności, czujnik kontaktu ze skórą oraz okulary ochronne w zestawie.

Philips Lumea SC1991/00 to urządzenie, które pozwala na depilowanie wiązkami świetlnymi. Sprzęt ten, to doskonały sposób na zawsze gładkie i piękne nogi bez większego wysiłku. Urządzenie emituje impulsy świetlne do wnętrza cebulek, dzięki czemu włosy w naturalny sposób wypadają, a jednocześnie zahamowany zostaje proces ich odrastania. Powoduje to, że z czasem odrastają coraz wolniej, a to pozwala zachować gładką i piękną skórę. Aby zabieg powodował zmniejszenie się ilości włosków, należy wykonywać go systematycznie w dwutygodniowych odstępach. Lumea SC1991/00 wykorzystuje intensywne światło impulsowe IPL, które jest bezpieczne i łatwe podczas domowych zabiegów. Urządzenie posiada aż pięć regulowanych ustawień mocy, a dodatkowo sprzęt posiada możliwość usuwania włosków z obszarów innych niż nogi. Nadaje się do stosowania także pod pachami, na ramionach, brzuchu czy w okolicach bikini. Urządzenie doskonale nadaje się do stosowania na różnych typach skóry.